Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nevesta poslala za svojím budúcim manželom svojho brata. Takto sa zatváril nič netušiaci ženích!

Svadba.jpg
9
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Svadba je jedným z tých najkrajších, no zároveň najstresujúcejších momentov v našom živote. Táto nevesta sa preto rozhodla, že si zo svojho budúceho manžela trochu vystrelí. 

Nevesta Heidi Zherelyev sa rozhodla, že si trochu zavtipkuje v tej svadobnej stresujúcej nálade. Počas svadobného fotenia mala prísť za svojím snúbencom, ktorý ju čakal otočený vpred, aby ju nevidel prichádzať. Mal to byť moment prekvapenia. A to teda aj bol. Akonáhle sa ženích Val otočil a pozrel sa na svoju nevestu, bol prekvapený. Bol to jej brat Eric.

„Môj manžel bol tak prekvapený, že vidí Erica namiesto mňa. Našťastie pre neho je zvyknutý na žarty a vtipy, ktoré sú bežné v mojej rodine“, povedala Heidi. Žena tiež priznala, že žart bol veľmi intímny moment medzi novomanželom, fotografom, Ericom a jedným priateľom, pretože nikto z hostí na svadbe o tom nevedel. Až kým sa príbeh nestal virálnym na internete.

Svadba1.jpg
www.facebook.com

Reakciu ženícha zachytila fotografka Nichole Cline. „Bola som nadšená a nevedela som sa dočkať, kedy urobím prvý záber tejto dvojice, no keď mi Heidi povedala, že pošle za ženíchom svojho brata, bolo to len čerešničkou na torte. Nikdy som nefotila žarty ako tento. Ale som si istá, že odteraz ich bude viac“, povedala Nichole.

Svadba2.jpg
www.facebook.com

Heidi však vysvetlila aj dôvod, prečo si vybrala pre tento žartík práve Erica. „Môj otec zomrel, keď som mala 18 rokov a moji dvaja bratia boli vždy pri mne,“ priznala. „Môj brat Carson bol už zapojený do oficiálneho programu našej svadby a chcela som, aby aj Ericovi patrila nejaká špeciálna časť“.

Svadba3.jpg
www.facebook.com

Po tom, ako sa uvoľnili však prišiel jeden dojímavý moment, keď dvojica uvidela topánku položenú na otcovom mieste pri stole a tiež jeho menovku. Tie mali znamenať, že jej otec je tam s nimi aj v ich veľký deň. „Cítili sme sa veľmi intímne, tento zvláštny okamih nebol vďaka Ericovmu žartíku tak nervózny“.

Svadba4.jpg
www.facebook.com
Svadba5.jpg
www.facebook.com
Svadba6.jpg
www.facebook.com
Svadba7.jpg
www.facebook.com
Svadba8.jpg
www.facebook.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 20. júla 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: