Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo tak sa vrátiť v čase a skúsiť si ako sa žilo v minulosti?

Sni mka obrazovky 2018 08 11 oa16.40.54.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Máte radi skanzeny a miesta, ktoré dýchajú históriou? Na Slovensku existuje viacero miest, kde sa môžete ubytovať a skúsiť si život, aký žili kedysi iní ľudia. Čo na to poviete?

Folklórna Chyža

Folklórna Chyža je unikátnym slovenským projektom, ktorý ponúka netradičné ubytovanie hneď vedľa Bojnického zámku. Priamo v jeho areáli stojí čarovná chalúpka so slamenou strieškou. Folklórna Chyža je jedinečný projekt postavený na koncepte zážitkového ubytovania. Ide o mini chalúpku zariadenú vo folklórnom štýle, ktorá je veľmi zaujímavá a jedinečná svojím prevedením.

Slamený dom pri Klátovskom ramene

Domček so slamenou strechou pri Klátovskom ramene, neďaleko vodného mlyna, je k dispozícii úplne celý a viete sa tam aj ubytovať. Toto ubytovanie je ideálne pre aktívny oddych, ktorý môžete stráviť napríklad aj na bicykloch. Tie sú  k dispozícii priamo na chalupe.

Sni mka obrazovky 2018 08 11 oa16.37.23.jpg
www.google.sk

Drevenica pod Tatrami v Ždiari

Návrat v čase ponúka aj ubytovanie v malebnom prostredí pod Tatrami v dedinke Ždiar. Len ťažko by ste tam hľadali wifi pripojenie, televíziu a dokonca tam nie je ani elektrická rúra. Po vodu si musí človek ísť do studne a keď si chce uvariť obed, musí si zakúriť v piecke. Chalúpka nemá ani vlastné wc, disponuje len latrínou.

Čo poviete na takýto typ ubytovania? Trúfli by ste si alebo dávate radšej prednosť pohodlnejšiemu ubytovaniu v hoteloch?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 15. augusta 2018Zdroj wikipedia.sk, © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: