Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo je to za ľudí? Kvôli takejto hlúposti nechceli pracovníci kina vpustiť do sály ťažko choré dievčatko.

Horizon33_2016 7 19_11 33 18.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Nepochopiteľný prípad sa stal v meste Batemas Bay, ktoré sa nachádza v Novom JužnomWalese. Po tom, čo pracovníci kina odmietli do jednej z kinosál pustiť choré dievčatko s ruksakom, sa zdvihla na ich adresu vlna kritiky.

Dievčatko menom Addison trpí vzácnou chorobou – rakovinou nervového systému. Po tom, čo strávila dlhé týždne v izolácii po transplantácii kostnej drene, sa s rodičmi vybrala do kina na novú Dobu ľadovú.

Dievčatko však malo so sebou ruksak, v ktorom malo vrecká na zvracanie a nejaké lieky. Pracovníci kina ju však práve kvôli tomu nechceli vpustiť dnu. Podľa nich sa v ruksaku nachádzali veci, ktoré môžu ohrozovať ostatných návštevníkov kina. Rodičov aj s malou Addison poslali domov a peniaze za lístky im vrátili.

Horizon33_2016 7 19_11 37 55.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Následne sa však na ich adresu vzniesla vlnka kritiky. Rodičia sa totiž so svojou skúsenosťou podelili na internete. Viacerí pracovníci kina tak museli čeliť vyhrážaniu a vedenie sa rozhodlo kino na nejaký čas zavrieť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 19. júla 2016Zdroj www.globalheadlines.uk © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: