Ďalšie zásnuby! Kto je ten šťastný tentokrát?

Zdieľať
Usher
Usher arrives at The Art Of Elysium Heaven Gala at Hangar 8 on Saturday, Jan. 10, 2015 in Santa Monica, CA. (Photo by Omar Vega/Invision/AP)

Posunúť sa do vyššieho štádia so svojou partnerkou sa rozhodol americký spevák… Bližšie info v článku!

Pred bránami manželstva tentokrát stojí Usher! Rozhodol sa požiadať o ruku svoju dlhoročnú priateľku a manažérku Grace Miguel. Randí s ňou od roku 2009, takže už bolo na čase:-) Pre americký týždenník US Weekly to potvrdili nemenované zdroje. Konkrétne povedali: „Je šťastná, ale snažia sa to udržať v tajnosti“. Nuž, tu sa veľa tajomstva neudrží :-D

Rodák z texaského Dallasu už dávnejšie uviedol pre  pre americký týždenník Billboard, že má neuveriteľnú parnerku a manažérku. Podľa jeho slov mu pomohla v ých najťažších časoch počas jeho života a kariéry. Dvojica spolu začala randiť v roku 2009 po tom, ako sa spevák rozviedol s Tamekou Foster. S ňou má dvoch synov, Ushera Raymonda V. a Naviyda Elya Raymonda.

Usher Terry Raymond IV.  predal viac ako 65 miliónov kópií nahrávok a získal osem cien Grammy. Okrem hudby sa venuje aj herectvu, účinkoval napríklad v horore Fakulta, dráme Zákony džungle, westerne Texaskí rangeri, krimikomédii Mafiánova dcéra alebo komédii Vrahúni.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom