Rapper Ludacris sa oženil! Pozri, ako vyzerala jeho svadba!

Zdieľať
Chris "Ludacris" Bridges
Chris "Ludacris" Bridges arrives at the LA Premiere of the "Fast & Furious 6" at the Gibson Amphitheatre on Tuesday, May 21, 2013 in Universal City, Calif. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)

Vianoce boli určite šťastné a veselé pre Ludacrisa. Svoju snúbenicu a dlhoročnú priateľku Eudoxie Mbouguiengue premenil na svoju manželku!

Dvojica sa zosobášila 26. decembra, len dva týždne po ich zásnubách. A tie boli poriadne romantické. Ludacris vzal svoju vyvolenú lietadlom na Kostatiku. Nápis „Eudoxie, vezmeš si ma?“ bol spravený na poli a priateľka ho zbadala tesne pred pristátím.

Svoju svadbu už stihli oznámiť na Instagrame. Na slávnosti sa zúčastnilo len niekoľko rodinných príslušníkov a priateľov. Po oslave manželia odleteli užiť si poriadne medové týždne na Kostariku. Zrejme sa im tam poriadne zapáčil a ktovie, možno tam splodia aj potomka :-)

Ludacris, vlastným menom Chrostopher Brian Bridges, vydal svoj debutový album Incognegro v roku 1999. Odvtedy vydal už 7 albumov a v marci by mal na trh uviesť ďalší. Na konte má tri ceny Grammy a deväť BET Awards. Isto si ho pamätáš aj ako herca. Hral napríklad v dvoch pokračovaniach Rýchlo a zbesilo.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom