Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dcéra prišla za mamou s takýmito ranami na krku. Toto sa môže stať naozaj každému

Horizon33_2016 6 28_12 38 57.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

13-ročná Gabbie Fedro dobehla za svojou mamou s tým, že ju zobudili hrozné bolesti na krku. Keď sa na ňu jej mama pozrela, zostala poriadne vydesená. Netušila totiž, z čoho môže jej dcéra takéto zranenie mať.

Keďže mama chcela zistiť, čo spôsobilo jej dcére takéto zranenia, išla sa pozrieť do jej izby. No a tam našla obhorenú nabíjačku z mobilu.

Enhanced 10709 1456072473 1.jpg
www.instagram.comFoto: www.instagram.com

Rodina z amerického Illinois hovorí, že dievča utrpelo popáleniny druhého stupňa. Za všetko mohla nabíjačka z mobilu, ktorý dievča dostalo minulý rok na Vianoce.

Enhanced 29777 1456072724 6.jpg
www.instagram.comFoto: www.instagram.com

Všetko sa to stalo v izbe tejto tínedžerky, ktorá používala svoj telefón počas toho, ako sa nabíjal. Zrazu sa z jej izby ozval hrozný krik a dievča zbehlo dole schodmi za mamou, aby jej ukázalo, čo má na krku.

Mama bola najskôr v šoku, pretože nemala ani tušenia, čo sa mohlo stať. Gabbie bola poriadne rozrušená a trvalo dobrých pár minút, kým sa spamätala z toho, čo sa stalo a povedala mame, čo v izbe robila. Potom Gabbie a jej mama išli hore do izby, kde našli ohorený kábel z nabíjačky.

Tínedžerke zostali takéto nepekné jazvy.

Enhanced 20606 1456076391 9.jpg
www.instagram.comFoto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 26. novembra 2016Zdroj www.buzzfeed.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: