Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dievča v aute na mieste spolujazdca zaspalo s nohami na prístrojovej doske. Zobudila sa až v nemocnici.

Naraz.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Určite aj niektorí z nás majú tento zlozvyk. Po tomto to už zrejme neurobia. 

22-ročná Bethany išla domov z domu svojej tety v Michigane. Bola na sedadle spolujazdca so svojím priateľom, ktorý šoféroval. Ako prekročili hranicu do mesta Oshawa, Bethany urobila niečo, čo väčšina z nás veľmi dobre pozná. No určite to už nikdy neurobí. Natiahla sa, urobila si pohodlie, nastavila operadlo a dala si nohy hore na palubnú dosku. Čo sa stalo potom, jej navždy zmenilo život.

https://www.youtube.com/watch?v=U8h6J6E9Ru4
www.youtube.com

Kým Bethany driemala, vozidlo pred nimi sa zrazilo s motocyklom, čo spôsobilo tragickú reťazovú haváriu. Vodič pred nimi totiž dupol na brzdu, no jej priateľ nemohol zastaviť vozidlo včas, aby zabránil zrážke. V týchto prípadoch sú poranenia nôh veľmi časté a Bethany na to doplatila dvojnásobne.

Motocyklista bohužiaľ zomrel. Jej priateľ potreboval na zranené miesta 100 stehov. Čo sa týka Bethany, jej život sa navždy zmenil a to len preto, že si položila nohy na palubnú dosku. Utrpela zlomeniny oboh nôh a airbagy narazili do zadnej časti jej kolena, čo spôsobilo, že sa udrela do tváre. Výsledkom bola zlomená očnica, lícne kosti a nos.

https://www.youtube.com/watch?v=U8h6J6E9Ru4
www.youtube.com

Aj keď nemá žiadnu spomienku na haváriu, keďže si nič nepamätá, cíti každý deň jej následky. Musela užívať 20 piluliek každé ráno kvôli bolestiam a tiež chodiť aj na injekcie. Bethany vyšla na verejnosť s jej príbehom, aby ostatných poučila a varovala, aby sa nedopustili tej istej chyby ako ona.

Žena kvôli nohám na palubnej doske utrpela vážne zranenia!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 5. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: