Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Policajt uvidel na ulici nepokojného labradora. Našťastie ho nasledoval a zachránil tak ľudský život.

Pes.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Psy sú úžasné stvorenia. Dokážu dokonca aj zachrániť ľudský život. 

Bolo chladné, tiché ráno vo Wisconsine, keď policajt Jeff Gonzalez počas služby uvidel na ulici osamelého čierneho labradora. Keď sa priblížil k psovi menom John Boy, videl, že pes bol nervózny, štekal a pokúšal sa ho dostať von z jeho policajného auta.

https://www.youtube.com/watch?v=tuYNfqzMd9Y
www.youtube.com

Potom sa šteňa rozbehlo po ulici. Ako sa ukázalo, John Boy bol psíkom majiteľky Krystal, ktorá trpí srdcovou slabosťou. Tento neuveriteľný pes sa snažil upútať pozornosť policajta a priviesť ho domov. Keď Gonzalez prišiel k domu, uvidel tam necitlivú Krystal. Zrútila sa cez stoličku na jej verande, pričom mala stále na sebe pyžamo. Bola studená, pery mala modré a na prvý pohľad si dôstojník myslel, že je mŕtva.

https://www.youtube.com/watch?v=tuYNfqzMd9Y
www.youtube.com

Potom okamžite zavolal pomoc a Krystal preniesol dovnútra. Prišla záchranka, ktorá ju previezla do nemocnice a tam sa o pár dní zotavila. Nemohla sa dočkať, až sa stretne so svojím štvornohým hrdinom a dôstojníkom, ktorý počúvol jej verného psa.

Verný psík zachránil život svojej pani!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 24. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: