Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena nemohla jeden večer zaspať, tak si zapla Facebook. Ani len netušila, že niekomu zachráni život.

Dieta 2.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Aj takéto príbehy prináša život. Tento mal našťastie šťastný koniec! 

Pre všetky matky je veľmi ťažké, keď vie, že nie je nič, čo môže urobiť pre svoje choré dieťa. Niekedy proste prídu závažné zdravotné problémy a všetko, čo mamička môže urobiť, je len sedieť a dúfať, že niekto bude schopný zachrániť jej dieťa.

https://www.youtube.com/watch?v=wCX8Pxtrl2I
www.youtube.com

Bol to prípad aj dievčatka menom Ella Diekmann, ktorá sa narodila bez časti vnútornosti. Lekári jej dávali len dva roky života.  A tak sa pokúšali nájsť darcu, ktorý by bol ochotný darovať Elle kus svojej pečene. A stal sa zázrak. Ten zázrak má meno Amy Crow. Je to žena, ktorá sa k dievčatku dostala neuveriteľným spôsobom.

https://www.youtube.com/watch?v=wCX8Pxtrl2I
www.youtube.com

Amy Crow v jeden večer nemohla zaspať, tak si zapla Facebook, kde práve vtedy náhodou narazila na príspevok, v ktorom sa písalo o príbehu malej Elly. Žena cítila, že toto bolo znamenie od Boha, že by mala „vstúpiť do hry“ a pomôcť dievčatku tým, že sa stane jej darcom.

https://www.youtube.com/watch?v=wCX8Pxtrl2I
www.youtube.com

Ella a Amy úspešne prešli všetkými testami, potom operáciami a obidve sa úplne uzdravili. Potom, keď už boli obidve schopné normálne fungovať, konečne sa stretli. Bol to nepochybne emotívny moment, zvlášť pre Elly a jej vďačnú rodinu. Nenachádzajú slová, ktoré by dostatočne vyjadrili vďačnosť a emócie, ktoré matka cítila pri stretnutí človeka, ktorý zachránil život jej dieťaťa.

Žena išla na Facebook a nakoniec zachránila život dieťaťu!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 22. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: