Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Srdcervúci príbeh. Pri cisárskom reze ženy nastali komplikácie. Musela sa rozhodnúť, či zachráni život sebe alebo svojmu dieťatku.

Baby 6.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Tento príbeh nemá zrovna šťastný koniec. Ale človek niekedy nemá príliš na výber! 

Budúca mamička Karis Bugal mala plánovaný cisársky rez. Mal to byť rutinný postup, no zrazu nastal desivý obrat. Lekári zistili, že matka z Colorada má zriedkavé ochorenie, ktoré postihuje jeden zo 100 000 pôrodov.

Karis mala embóliu plodovej vody, kde sa tekutiny obklopujúce dieťa dostávajú do matkinho krvného obehu, čo spôsobuje zlyhanie všetkých orgánov. Bohužiaľ, neexistuje žiadny známy spôsob, ako tomu zabrániť. Mnoho matiek neprežije.

https://www.youtube.com/watch?v=_5Z6K3RqZ44
www.youtube.com

Tesne predtým, ako Dr. Kelly Gerow objavil Karis toto ochorenie, všimol si tiež tepovú frekvenciu jej nenarodeného syna, ktorá nebola v poriadku. Život dieťaťa bol tiež v ohrození.

Karis si musela vybrať medzi cisárskym rezom s anestéziou, ktorá by mohla zachrániť dieťa a ju zabiť, alebo cisárskym rezom, kde by bola hore, čo by ju mohlo zachrániť ale zabiť dieťa.

https://www.youtube.com/watch?v=_5Z6K3RqZ44
www.youtube.com

Pre ženu to bolo neuveriteľne ťažké rozhodnutie, no dlho nemohla váhať a rozhodla sa. Vybrala najrýchlejšiu možnosť s anestéziou a bolo to jej posledné rozhodnutie v živote. Po operácii sa Karis spýtala, koľko jej chlapček Declan váži a potom zomrela.

https://www.youtube.com/watch?v=_5Z6K3RqZ44
www.youtube.com

„Ako mu mám vysvetliť, že jeho matka je preč? Myslím na to po celú dobu, „povedal jej manžel Wes Bugal. „Ako mu mám vysvetliť, keď sa opýta, kde je jeho mama? „

Pre otca a syna je to obrovská strata, s ktorou sa musia vyrovnať. Všetci veria, že čas im v tom pomôže a na mamičku budú spomínať v dobrom a ako na hrdinku.

Matka urobila najťažšie a zároveň svoje posledné rozhodnutie v živote!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 16. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: