Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Matka s dcérou trpeli nadváhou. Pozrite sa, čo s nimi urobila ich 100-dňová výzva.

Mamadcera.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Nadváhy už mali dosť, tak sa pustili do premeny. Pozrite sa, ako sa im to podarilo!

Cheryl Shaw je 50-ročná slobodná matka dvoch detí. Pravidelne pracuje 12-hodinové smeny na pohotovosti. Tessa je jej 17-ročná dcéra. Cheryl a Tessa žijú v New Jersey a obidve bojovali s nadváhou. Až do chvíle, kedy sa rozhodli, že stým niečo urobia.

Jedného dňa uvideli virálne video dokumentujúce úbytok na váhe ženy a jej cvičenie. Video inšpirovalo Cheryl a Tessu k rozhodnutiu, že príjmu výzvu zvanú „Giveit100“. A tak strávili 100 dní v posilňovni a zmenili svoju stravu.

Nadvaha.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Keď začali výzvu, matka vážila 116 kg a Tessa 82 kg. „Som slobodná matka a deti sú na mne závislé. Ja som všetko, čo majú,“ pripustila Cheryl na začiatku videa. „Som rozhodne emocionálny „jedlík“ a moja dcéra je po mne. Je čas, zmeniť našu váhu a začať tvrdo na sebe pracovať. “ 

Cvik.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Po 100 dňoch Cheryl vážila neuveriteľných 67 kg a Tessa 61 kg. Ich premena je skutočne drastická. Ale je to len výsledok a obraz toho, aký nádherný vzťah je medzi touto matkou a dcérou. Nech im pevná vôľa vydrží a pokračuju v zdravom životnom štýle aj naďalej.

Premena matky a dcéry s nadváhou!

https://www.youtube.com/watch?v=SqXorKOXckk

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 2. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: