Lekári jej odporúčali operáciu. No ona začala cvičiť a všetci ostali šokovaní jej premenou.

Zdieľať
11ad038e92d8e8f37c81d16e0ba41ae0.jpg

Operácia ju odradila a tak sa rozhodla pre rázny krok. A takto vyzerá teraz!

Kaitlyn Smith z Portlandu (Oregon, USA) sa necítila pohodlne vo svojej vlastnej koži. Na výšku 1,67 m mladá žena vážila 187 kg. Doteraz nechcela urobiť nič pre svoje zdravie. Lekári jej radili, aby si urýchlene nechala zmenšiť žalúdok chirurgicky.

Po zlých skúsenostiach s veľmi nezdvorilým chirurgom mala ale Kaitlyn inú túžbu. Vyhľadala osobného trénera, ktorý jej pomáhal nadobudnúť opäť svoju pôvodnú váhu. Stále má prísnu diétu a predpísaný tvrdý fitness program.

Mladá žena vážila neuveriteľných 187 kilogramov.

„Nebolo to jednoduché,“ hovorí Kaitlyn. „Najhoršie na tom bola duševná časť. Bola som zvyknutá sa uzavrieť sama do seba a dokonca ma niekto veľmi urazil. Z týchto negatívnych myšlienok som musela odísť. „Jej premena je dokumentovaná na rôznych mediálnych kanáloch a rýchlo sa z nej stala malá celebrita s 55,000 followermi, ktorí jej fandia a podporujú ju. Ani nehody v telocvični ju nikdy nezastavili.

Pri tvrdých tréningoch sa občas objavila aj malá nehoda, ktorá jej však nezabránila pokračovať.

Program pracuje fenomenálne: Iba za 15 mesiacov klesla jej váha až na neuveriteľných 94 kg!

Avšak, cvičenie zanechalo na jej tele veľa prebytočnej kože. Táto visiaca koža vyzerala nielen nevzhľadne, ale tiež prinášala infekcie, podráždenie pokožky, bolesť a nepríjemný zápach. Teraz Kaitlyn musela ísť pod nôž, ale nemala peniaze na potrebné operácie. Preto začala získavať finančné prostriedky na internete.

Ale potom sa stalo niečo nečakané. Ako si chirurg Dr. Michael Salzhauer prečítal, v akej situácii sa nachádza, ponúkol jej operáciu úplne zadarmo .

Vďaka operácii sa Kaitlyn zbavila prebytočnej visiacej kože.

Kaitlyn bola veľmi šťastná, že sa jej to podarilo dotiahnuť až tak ďaleko.

V priebehu ôsmich mesiacov sa na bruchu a zadku po niekoľkých operáciách efektívne odstránila koža. Taktiež aj na hrudníku a chrbte. Celkom 15 kg kože odrezali Kaitlyn z tela. Nakoniec sa cíti pohodlne vo svojom tele. „Už nie som depresívny teenager. Som rada, že sa môžem usmievať a milovať seba a svoj život“. Nakoniec to môžete na nej vidieť aj sami. Svieti a vyzerá veľmi šťastne. Fascinujúce, čo môže všetko priniesť železná vôľa a vytrvalosť.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom