Neuveriteľné! Takto vyzerala Zuzana Plačková pred 12 rokmi. Z tuctovej blondíny kráľovná Instagramu

Zdieľať
Zuzana Plačková
Zuzana Plačková Foto: www.instagram.com

To je ale zmena. Sexica Zuzana Plačková sa síce preslávila až účinkovaním v reality show Hotel Paradise na televízii JOJ, avšak modelingovú kariéru rozbehla dávno predtým. Dnes patrí medzi najúspešnejšie influencerky na Slovensku a jej počet fanúšikov presahuje pol milióna. Vďaka sociálnej sieti navyše zarába nemalé peniaze, no v minulosti jej nerobilo problém robiť modelku za oveľa menšie peniaze. Jej výzor v tom čase s porovnaní toho dnešného však doslova vyráža dych.

Plačková sa netají tým, že si dala chirurgicky upraviť prsia, má vylepšený nos a zrejme ani botoxom nepohrdne. V minulosti však bola blondínka úplne iná, doslova by sa dnes v záplave influenceriek stratila. Zmena jej vizáže je tak rozhodne k lepšiemu a zákroky plastických chirurgov v jej prípade rozhodne pomohli. Kedysi fotila kampane na oblečenie, či dokonca svadobné šaty. Útla blodnínka pôsobila ako obyčajné dievča od susedov, no zrejme už vtedy mala podstatne vyššie ambície. Neskôr sa prihlásila do reality show, ktorá ju dostala do povedomia a ani ju nemusela vyhrať.

Dnes zarába vďaka Instagramu tisíce eur, vozí sa na luxusnom Mercedese a má niekoľko nehnuteľností. Navyše investovala peniaze aj do vlastnej kaviarne, ktorú rozbehla doslova od nuly. Okrem toho sa stihla vydať a už niekoľko rokov je manželkou Reného, s ktorým má spoločný nielen biznis. Jednoducho Plačková mala jasný cieľ a ten dosiahla. Vylepšený výzor jej k tomu rozhodne dopomohol a z nevýraznej blondínky sa razom stala sexica, ktorú oslovujú desiatky firiem na propagáciu svojich výrobkov. Čo hovoríte na premenu Plačkovej vy?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom