Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zuzana Plačková sa sťahuje do nového: Prečo príde o svoje drahé handry?

Zuzana Plačková
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zuzana Plačková Foto: Instagram Zuzana Plačková
reklama:
reklama:

Veľké plány hneď z úvodu roka. Zuzana Plačková sa pochválila, že sťahovanie do nového domu je na spadnutie. Všetko vraj rieši jej manžel René a to je práve kameň úrazu. Plačková má totiž problém.

V poslednej dobe Zuzana rieši to, koľko oblečenia má, koľko toho stihla nakúpiť a čo všetko ešte ani nemala na sebe oblečené. Fanúšikovia sa preto pýtali, že čo je dôvodom jej náhleho upratovania. Či si konečne vstúpila do seba a prestane toľko nakupovať, alebo je v tom niečo iné. Zuzana sa totiž vyjadrila, že si musí radikálne vytriediť šatník. „Najhlavnejší dôvod triedenia je, že sa sťahujeme do nového domu a moj René neakceptuje moje veci v novom dome,“ napísala Plačková na sociálnu sieť a dodala. „Tak ale asi ho z časti aj chápem.“ Plačková sa už v minulosti niekoľkokrát vyjadrila, že má enormne veľa oblečenia. Zdá sa, že prišiel na psa mráz a bude sa musieť väčšiny vzdať. Či to tak aj bude sa necháme prekvapiť. Plačková si totiž momentálne užíva dovolenku v Amerike, a s prázdnym kufrom sa určite nevráti.

Unnamed 3.jpg
Plačková sa na sociálnej sieti posťažovala, že si musí vytriediť šatník.Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor silviakadasDátum 19. januára 2020
reklama:
reklama:
reklama: