Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Brutálna premena muža, ktorému lekári dávali tri mesiace života. Po 10 mesiacoch strhol zo seba košeľu a ženy šaleli.

Premena 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com

Ak vám už smrť dýcha na krk, ste schopný urobiť všetko, aby ste zabránili tomu najhoršiemu. Ako aj tento chlapík!

V médiách vidíme množstvo krásnych premien ľudí, väčšinou však žien, u ktorých okrem straty hmotnosti spraví naozaj veľa aj úprava vlasov, či mejkap. Teraz ale uvidíme mužskú premenu, pri ktorej vám doslova padne sánka. Ženy v štúdiu neverili vlastným očiam.

Mužovi ostávali tri mesiace života.

Muz 1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ross Gardener mal nadváhu, bol závislý na jedle a nakoniec sa dozvedel od lekárov zdrvujúcu správu. Ak okamžite nezmení svoj život, ostávajú mu posledné tri mesiace. Tak neváhal a prihlásil sa do premeny, ktorou neskôr šokoval naozaj všetkých.

Steve Harvey je moderátor tejto televíznej šou a začal reláciu fotkou Rossa pred premenou. Chvíľu na to oznámil publiku a divákom, že tento muž zmenil svoj život, zhodil polovicu svojej váhy a teraz sedí niekde medzi nimi. Keď sa zrazu Ross postavil, všetky ženy šaleli. Premena bola neuveriteľná. Toto je ten istý muž ako na fotke? Zrejme to prebehlo mysľou každému, kto ho uvidel.

Celé publikum jasalo a tlieskalo.

Premenaa.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Najlepšie prišlo na koniec, kedy Ross doslova strhol zo seba košeľu a ukázal vypracované telo. 10 mesiacov tvrdej driny a zmeny životného štýlu sa vyplatili. Tento muž si zaslúži viac ako len aplaus za svoje šialené nasadenie a odhodlanie. Z pôvodných vyše 180 kilogramov zhodil polovicu svojej váhy a zmenil sa nového človeka. Však posúďte sami.

Pozrite si brutálnu premenu chlapíka!

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 23. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,