Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena sa po rokoch odhodlala k operácii svojich zubov. Tá premena je neuveriteľná.

Zuby.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Žena sa narodila s nezvyčajnými zubami a po rokoch sa rozhodla, že podstúpi operáciu. Takto to dopadlo!

Odmalička nás učia, že musíme svoje telo milovať také, aké je, hoci má aj svoje nedostatky. Pretože práve tie nás robia výnimočnými. Ale niekedy je to ťažké, obzvlášť vtedy, ak je náš nedostatok taký viditeľný, ako v prípade tejto ženy. Pretože uznajte sami, takéto zuby nie sú snom žiadneho z nás.

Takéto zuby mala žena celé roky.

Zuby1.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Matka štyroch detí z Nového Zélandu menom Shontelle Crosby sa narodila s krivými zubami. Celý jej život verila, že jej zuby ju odlišujú od všetkých ostatných, ale nie v dobrom slova zmysle. Bola tak v rozpakoch zo svojich krivých zubov, že sa odmietla usmievať na verejnosti alebo dokonca fotiť po celé roky so svojimi deťmi. Dokonca trpela duševnými problémami ako depresia, v dôsledku toho, že jej vzhľad výrazne ovplyvnil jej sebavedomie.

Podstúpila teda po rokoch operáciu.

Zuby2.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Jedného dňa natočila video, kde vysvetľuje svoju situáciu a zverejnila ho na internete. A práve toto video sa dostalo do povedomia tímu zubných lekárov zubnej spoločnosti The Alpers v Aucklande. Rozhodli sa, že by mohli vykonať tejto žene stomatologický zákrok. Ten by ju stál neuveriteľných 30 000 dolárov, no oni jej ho ponúkli úplne zadarmo.

Žena plakala od šťastia.

Zuby3.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Po dokončení operácie vzala zrkadlo a pozrela sa na svoje nové zuby. Zaplavila ju radosť, ktorá ju dohnala až k slzám. Videla v zrkadle úplne nového sebavedomého človeka.

To je naozaj perfektná premena!

https://www.youtube.com/watch?v=c0SmGTVhXg8

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 17. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: