Priznanie známej slovenskej speváčky: Mám silikóny! Povedala všetko o svojej plastike...

Zdieľať
Speváčka priznala plastiku
Speváčka priznala plastiku Foto: www.instagram.com

Išla pod nôž plastického chirurga. Známa slovenská speváčka Dominika Mirgová priznala, že pred 9 mesiacmi podstúpila úpravu poprsia. Po rukami známeho slovenského chirurga, ktorý vylepšil už nejeden dekolt Slovenkám si nechala vložiť silikónové implantáty a dnes sa môže pýšiť nielen bujnejším, ale aj pevnejším poprsím. Prečo vyšla s pravdou von až teraz?

Veľké priznanie urobila včera na sociálnej sieti. Zrejme sa jej začali množiť otázky novinárov na jej pevnejšie prsia a dokonalý dekolt, preto sa rozhodla oznámiť to verejne a odhaliť tak toto tajomstvo pred desiatkami tisíc svojich fanúšikov. „Asi je najvyšší čas. Chcem nech to máte pravdivo odo mňa, kým čoskoro Slovensko pohltia médiá a bulvárne články, ktoré by možno nemuseli byť pravdivé. Som mama, ktorá si odkojila nejaký ten čas, prešla dosť veľkou zmenou hmotnosti, žena a interpret, ktorý sa chcel cítiť proste lepšie,“ začala svoje slová Mirgová, ku ktorým pridala aj fotografie z nakrúcania svojho posledného klipu, kde je v plavkách a s dokonalým dekoltom.

Dôvodom, prečo sa rozhodla ísť pod nôž je ten, že sa už v mladom veku stala mamou a keďže kojila, so svojim poprsím nebola spokojná. Zaujímavosťou je, že sa jej podarilo všetko utajiť vyše 9 mesiacov. ”ÁNO, mám upravené prsia (už skoro 9 mesiacov)O to šlo, aby to pre mňa nepôsobilo vulgárne a aby to nebolo to prvé, čo si na mne človek všimne. NIE, nemala som žiadnu spoluprácu s klinikou, proste som si šetrila nejakú dobu euro po eure, aby raz môj dekolt mohol vyzerať takto a ja mohla konečne chodiť bez podprdy, ale aj tak by som sa chcela poďakovať MUDr. Červeňovi za skvelo odvedenú prácu,“ doplnila ešte speváčka. Nie je pritom sama v slovenskom šoubiznise, ktorá sa rozhodla podstúpiť podobný zákrok. A ako jedna z mála o tom nemala problém aj hovoriť a priznať to verejne. Samozrejme sa jej pod fotografiou okamžite začali hromadiť povzbudivé a obdivné komentáre od fanúšikov. Vidieť teda, že má Mirgová veľkú podporu. Čo hovoríte na jej nový dekolt vy?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom