Nela Slováková priznala druhú plastiku pŕs. Foto ako dôkaz!

Zdieľať
Nela Slováková
Zdroj: Instagram NS

Influencerka a podnikateľka Nela Slováková (33) potvrdila to, o čom sa dlho šepkalo. Pre portál super.cz prezradila, že má za sebou druhú plastickú operáciu pŕs. A objasnila aj dôvod, prečo sa pre tento krok rozhodla.

„Áno, bola som druhýkrát na plastike pŕs, nemám problém to priznať. Upravovalo sa, ale pôsobí to aktuálne väčšie,“ povedala Nela pre super.cz. „Dôvod bol estetický. Nebudem to zvalovať na zdravotné problémy, ako to robia niektoré ženy. Prečo nepovedať, že išiel človek na nejakú úpravu,“ doplnila influencerka.

Nela Slováková
Zdroj: Instagram NS

Výsledok predviedla v bikinách v novootvorených rímskych kúpeľoch. „Aj na operácii pŕs som bola na Slovensku, asi dvadsať kilometrov od kúpeľov Brusno, kde teraz sme,“ prezradila pre super.cz. „Našla som si pána doktora, u ktorého sa mi výsledky plastických operací pŕs veľmi páčili. Tie staré som mala už desať rokov, nebolo ich treba vymienať. Ale teraz sú oveľa krajšie,“ dodala Nela.

Priateľka hokejistu Lukáša Kozáka a víťazka reality šou Hotel Paradise sa rada pochváli fotografiami svojej dokonalej postavy.

Nela Slováková
Zdroj: Instagram NS

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom