Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Obrovské problémy reality hviezdičky Slovákovej: Naozaj jej za toto hrozí basa?

Nela Slováková a Lukáš Kozák
Nela Slováková a Lukáš Kozák Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Zdá sa, že si víťazka reality show Hotel Paradise Nela Slováková zarobila na poriadny prúser. Podnikanie známej influencerky, ktorá má na sociálnej sieti Instagram stovky tisíc followerov je totiž posledné dni nielen pod drobnohľadom, ale najmä pod obrovskou paľbou kritiky. Dôvodom je predaj ochranných rúšok, ktorý sa jej vymkol spod kontroly. A teraz jej hrozia dokonca opletačky so zákonom. 

Odborníci z Čiech sa totiž pozreli bližšie na to, ako si vo svojom podnikaní počína známa hviezdička z jojkárskej show, ktorá si z luxusného rezortu v Dominikánskej republike odniesla rozprávkovú výhru a nakopla tak svoju kariéru. Potom, ako sa rozbehol aj na Slovensku a v Čechách Instagram, stala sa z nej úspešná podnikateľka, ktorá má navyše vlastnú predajňu s plavkami. Kríza, ktorá sa po celom svete spustila po rozšírení koronavírusu prinútila aj Slovákovú k tomu, aby začala predávať ochranné látkové rúška svojim followerom. A hneď si vyslúžila obrovskú vlnu kritiky. Zaplatené objednávky niekoľko týždňov, no tovar stále nemajú. Preto sa voči sexi blondínke spustila lavína kritiky.

Všetkým však leží v žalúdku najmä jej arogantné správanie. Podľa viacerých s nimi absolútne nekomunikuje, správa sa nepríjemne a nie zrovna úctivo. Keďže v Čechách sa nedali zohnať ochranné pomôcky, dieru na trhu využila aj šikovná obchodníčka. Tá sa bráni a tvrdí, že všetko je v najlepšom poriadku a ak aj neboli niektoré rúška doručené, storná vybavuje tak, ako jej to sily stačia. Advokát Ondřej Preuss má však na celý škandál iný pohľad a podľa jeho slov, ktoré povedal pre denník Blesk sa dopustila Slováková viacerých prúserov, dokonca priestupkov. Za prvé nedodala objednaný tovar desiatkam ľudí a zároveň nedodržiavala dodacie lehoty, ktoré má zo zákona dané. Rovnako sa v jej prípade hovorí o podvode, keďže množstvo produktov z jej portfólia nemalo mať požadovanú kvalitu, čím by sa podvodu rozhodne podľa právnika dopustila.

Ak by sa celý prípad dostal pred súd a podnikavú blondínku by uznali vinnou, hrozili by jej dva roky v base. Keďže sa však jedná o výnimočný stav a súd by prihliadol na to, že zneužila danú situáciu, má právo ju poslať za mreže dokonca od dvoch do osem rokov. Nela sa bráni a dokonca na Instagrame zverejnila dôkaz, ktorý má dosvedčiť, že jej rúška sú v top kvalite. Ako sa nakoniec celý prípad skončí je otázne, isté však je, že čierna škvrna na podnikaní Slovákovej ostane navždy.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 12. apríla 2020
reklama:
reklama:
reklama: