Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pamätáte si na bacuľku zo Superstar? Chodila z rastamanom Šepsom a teraz? WAU! Je z nej takáto šupa…

Kolečkářová tvorila pár s Michalom Šepsom
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Kolečkářová tvorila pár s Michalom Šepsom Foto: www.blesk.cz
reklama:
reklama:

Presne pred 9 rokmi hviezdila v Česko Slovenskej Superstar, kde dokonca patrila k favoritom a k ženským speváčkam, ktoré mali jeden z najlepších hlasov. Nakoniec skončila pred bránami finálovej top 5ky, kedy vypadla a v súťaži ostal vtedy len jej vtedajší partner Michal Šeps.

Tvorila s ním pár dokonca aj po skočení speváckej šou, potom sa však ich cesty rozišli. Kolečkářová na spev nezanevrela a aj dnes vystupuje, no predovšetkým je mamou. Pred dvomi rokmi porodila syna a tak sa prevažne venuje materským povinnostiam. Vystupuje stále, najmä na mestských festivaloch a neustále skladá nové pesničky. „Momentálne som na materskej, takže väčšinu môjho času trávim s rodinou. S našim malým Louisom je neuveriteľná sranda. Je veľké šťastie, že ho máme. Zároveň som sa od minulého roka naplno vrátila k hudbe. Začala som chodiť na hodiny spevu a vystupovať vo one woman show. V lete to začalo niekoľkými koncertami v českej republike, na konci roka to vygradovalo vianočným turné s názvom Vianočné Kolečko. Bolo to fakt krásne. 14 koncertov z minulého roka ma opäť vniesli do speváckeho sveta a spojilo ma to s ľuďmi,“ povedala pre Najky Kolečkářová.

V hudbe má exsuperstáristka veľké plány a jej fanúšikovia na novú hudbu navyše naozaj nebudú čakať dlho. „Verím, že sa veci dejú v správny čas a na správnom mieste. Oslovil ma skvelý producent zo štúdia Sunline Sound v Prahe a na konci apríla, najneskôr začiatkom mája vyjde pieseň z mojej autorskej dielne, vrátane videoklipu. Veľmi sa na to teším, pretože nakrúcanie bola fakt zábava so super talentovanými ľuďmi,“ prezradila nám ďalej útla speváčka. Podľa jej vlastných slov to bude pre veľa fanúšikov prekvapenie, pretože pôjde o niečo iné, ako boli u nej ľudia zvyknutí. Napriek tomu, že sa momentálne s koncertami musela pre pandémiu rozlúčiť, už chystá vianočné turné aj ďalšie koncerty o ktorých pravidelne informuje na sociálnej sieti. Množstvo ľudí však zaujíma aj to, čo vo svojom živote Kolečkářová zmenila, keďže dnes vyzerá lepšie, ako kedykoľvek predtým.

„Zmenila som toho veľa. Musela som, pretože neriešenie toho, ako vyzerám viedlo k tomu, že som sa necítila dobre a neustále som sa doslova zožierala množstvom vecí. Od februára minulého roka som si vstúpila do svedomia a prvých 14 kíl išlo dolu. Je to dlhá cesta a nie veľmi jednoduchá – je plná odhodlania, sebapoznávania a osobného rastu. Pre niekoho, kto nemá od prírody štíhle predispozície a výšku nad 160 centimentrov obzvlášť. Veľa cvičím, momentálne tak 5 až 6 krát týždenne. Rôzne kardio, tanečné tréningy, posilovanie, jóga. Odporúčam to všetkým. Čo sa týka jedla, to by bolo na dlho – podľa mňa je však zlatá stredná cesta to najlepšie, či už v jedle, alebo pití,“ povedala o svojej premene speváčka. Ako nám ešte povedala, občas sleduje aj tohtoročnú Superstar, ktorá momentálne beží na obrazovkách Markízy a Novy.

„Veľmi ma baví Marián Čekovský, to je čerešnička na torte. Monika Ma veľmi prekvapila, je to zlatíčko. Sú tam skvelé speváčky, spevákov som zatiaľ veľmi nezaregistrovala. Som rada, že sa castingy skončili, niektoré výkony boli utrpením aj pre mňa. Čo sa týka Superstar, ako iní súťažiaci, aj ja som si prešla veľmi veľa skúsenosťami a kládla som si otázky, či bolo vôbec dobré tam ísť. Dnes na to spomínam len v dobrom a som veľmi vďačná za túto príležitosť. Keď sledujem tohtoročnú súťaž, krásne sa mi vybavujú spomienky a som rada, ako som kľudná a fandím ostatným. A aj keď som vtedy bola niekto úplne iný, stále je to moja cesta, môj príbeh. Dnes viem, kto som a podarilo sa mi nájsť svoj štýl a svoju tvár. Reflexia Superstar ma núti na sebe pracovať a dotiahnuť to ďalej, ako predtým,“ povedala na záver Kolečkářová.

Speváčka vyzerá dnes vynikajúco
Speváčka vyzerá dnes vynikajúcoFoto: archív Alžbeta Kolečkářová

Speváčka vyzerá dnes vynikajúco

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 9. apríla 2020
reklama:
reklama:
reklama: