Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dominika Cibulková pridala fotku s bruchom v sieťke: Internet vybuchol, nechutné útoky a tento človek to totálne prehnal

Dominika Cibulková
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Dominika Cibulková Foto: www.instagram.com

Toto nečakala ani v najhoršom sne. Slovenská tenistka Dominika Cibulková nikdy nepatrila k hanblivým tenistkám a nemala problém ukázať na sociálnej sieti čo – to so svojho súkromia. Tentoraz ukázala napríklad fotku s rastúcim bruškom, iba v nohavičkách, koženom saku a sieťovaných šatách. To však nemala robiť, pretože konzervatívni Slováci jej to dali poriadne vyžrať.

Dokonca to dospelo do takého štádia, že pri Instagrame vypla komentovanie, pretože sa objavili desiatky útočných a častokrát totálne nechutných komentárov. Napríklad na Facebooku, kde sa snímka objavila tiež, spôsobila fotografia rovnako kontroverzné reakcie. „Dúfam, že aj rodiť bude v priamom prenose, veď všetci čakáme len na to. To naozaj je obkolesená takými neúprimnými ľuďmi, že jej nikto nevie povedať, že…,“ napísala napríklad Daniela. Oľga zašla ešte ďalej: „Bože, tá je úbohá, trápna a hnusná, kto je zvedavý na jej bandero. Ten malý človiečik by sa za ňu hanbil, čo už celkom potratila rozum.“

Cibulková je pritom známa tým, že si z nepríjemných komentárov ťažkú hlavu nerobí a aj keď prišla kritika za kupovanie pravých kožuchov, prešla to s nadsázkou. Tentoraz sa však s jedným rozhodla podeliť aj na svojom profile. Niekto totiž napísal vec, ktorá nie je absolútne hodná zverejnenia, no bývalá tenistka sa zrejme rozhodla, že už aj na ňu bolo toto príliš. Priať smrť nenarodenému dieťaťu je totiž niečo, za čo by nielen mal byť človek odsúdený verejnosťou, ale mohol by mať problémy aj s políciou. A to sa pritom Cibulková chcela iba pochváliť fotkami, ktoré si urobila zrejme do rodinného albumu ešte s bruškom. Pritom jej fanúšikovia sú zvyknutí na to, že pri sympatickej blondínke nie je nikdy nič obyčajné a vždy sa snaží vytŕčať z radu. Uvidíme, či si do budúcna rozmyslí, čo na sociálne siete pridá a čo nie.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 6. apríla 2020