Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tak to je zmena! Sexy farmár, ktorého vyrazili zo šou totálne spustol. Takto dnes vyzerá…

Matej Jurkovič
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Instagram Matej Jurkovič

Patril k najsexi farmárom v markzáckej reality show, dokonca ho mnohí favorizovali aj na celkového víťaza. Mal všetko, čo by mal víťaz mať – silu, dobrú taktiku, výdrž a kontroverznú minulosť, o ktorej nemal problém hovoriť verejne. Jedného dňa mu však rupli nervy a napadol svojho spoluhráča, ktorý skončil v nemocnici. Matej Jurkovič sa tak musel zo statku porúčať. O ženskú pozornosť však nikdy nemal núdzu. Teraz sa však jeho výzor rapídne zmenil. 

Jurkovič navyše nikdy nepatril k chudobným farmárom, vie sa o ňom, že jeho otec vlastní napríklad sieť čerpacích staníc a tak peniaze v jeho prípade zrejme neboli problémom. Teraz, keď by sa ľudia nemali zgrupovať a trávime čas doma, sa inokedy sexi Matej o seba zrejme prestal starať. Pridal totiž video, na ktorom je v čiapke, zarastený a nepripomína toho uhľadeného chlapa z fotiek, ktoré pridával na sociálne siete. Takto by zrejme pánskeho spoločníka robiť rozhodne nemohol. Ku kontroverznej minulosti sa priznal už počas účinkovania v reality show.

„Čaute moji, je tomu vyše mesiaca, čo som dal nejaký príspevok. Naposledy to bolo ohľadne pôstu, keď už som pri ňom tak zajtra k tomu vydám výstupné video, ako pôst ukončiť. Teraz prišiel ten správny čas, keďže sme všetci doma a treba využiť to, čo máme. Je správny čas, aby ste si mohli vyskúšať pôst sám na sebe. Za mesiac som necvičil, mal som prácu na záhrade, zaobstaral som si sliepky a začínam s takým mikrofarmárčením. Chystám ďalší challenge, ktorý sa bude týkať cvičenia,“ povedal vo videu Jurkovič.

Takto vyzerá Jurkovič dnes

Matej Jurkovič dnes
Matej Jurkovič dnesFoto: www.instagram.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 4. apríla 2020