Sexy kráska z jojkárskej reality show: Drsný pád na lyžovačke, okamžitý prevoz do nemocnice a potom...Tento masaker nečakala

Zdieľať
Nela Slováková a Lukáš Kozák
Nela Slováková a Lukáš Kozák Foto: www.instagram.com

Na túto lyžovačku len tak skoro nezabudne. Česká hviezdička reality šou Jojky Nela Slováková, ktorá nakoniec súťaž vyhrala a zhrabla rozprávkovú výhru sa rozhodla osláviť svoje 30. narodeniny spoločne so svojimi kamarátmi na horách. To však ešte netušila, ako sa nevinná zábava na snehu zvrtne a ona skončí v opatere lekárov. Stačila chvíľka nepozornosti a sexy blondínka skončila na zemi.

Nešlo však o nevinný pád a Slováková musela vyhľadať lekársku pomoc. Dôvodom bola bolesť v ruke, ktorú po páde cítila. Verdikt doktorov však bol neúprosný a snowboard je nateraz pre Nelu iba zbožným prianím, keďže má ruku zlomenú. „Častokrát je vnútorná bolesť horšia než tá fyzická. Ruka sa zahojí, šrámy na srdci zostanú navždy,“ napísala Slováková k snímke z rukou v dlahe. To však ešte netušila, čo ju čaká pri odchode z nemocnice. Nehoda sa jej totiž stala na svahu v lyžiarskom stredisku v Jasnej, kde nešla zrejme do štátnej nemocnice, ale vyhľadala súkromné stredicko, kde bol účet za jej ošetrenie doslova astronomický.

Nela Slováková
Nela Slováková Foto: Instagram Nela Slováková

Nela totiž musela siahnuť hlboko do vrecka a za vyšetrenie a dlahu zaplatila viac ako 1300 eur. A to už je poriadne mastná sumička. Ju to však rozhodne trápiť nemusí. Nielenže v reality šou vyhrala desiatky tisíc eur, navyše sa z nej stala jedna z najúspešnejších Influenceriek v Čechách a na Slovensku. Na sociálne sieti Instagram má takmer 350 tisíc sledovateľov a firmy jej platia za spolupráce tisícky eur len aby propagovala ich výrobky, či služby. Aj napriek tomu ju tento drahý špás mrzel o trošku viac, akoby peniaze vyhodila za drahú kabelku. Bez peňazí by som asi musela pomáhať upratovať na klinike. 10  minútové očetrenie za 35 tisíc korún (1350 eur),“napísala Slováková.

Nela Slováková
Nela Slováková Foto: Instagram Nela Slováková

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom