Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto Knechtová prehnala. Tehotenstvo bolo jedno veľké klamstvo. Takto lacno si urobila reklamu…

Knechtovej tehotenstvo bolo falošné
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Knechtovej tehotenstvo bolo falošné Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Toto snáď ani nemôže myslieť vážne. Slovenská speváčka Katarína Knechtová včera spôsobila šok na svojej sociálnej sieti, kde si urobila selfie s bruškom, ktoré vyzeralo ako v pokročilom štádiu tehotenstva. Okamžite sa spustila lavína gratulácií, podporných správ a médiá dokonca až v Čechách písali o Knechtovej bábätku. Dnes si však zrejme uvedomila, čo spravila a vyšla s pravdou von. Toto však zaváňa veľkým prúserom milá Katka. 

Jedno veľké klamstvo – tak sa dá nazvať to, čo predviedla Knechtová na sociálnej sieti. Okrem toho ide o jednu z najlacnejších a zároveň najtrápnejších foriem reklamy, akú mohla na novú pesničku zvoliť. Presne preto totiž zverejnila fotografiu, na ktorej má tehotenské brucho. Navyše bývalá porotkyňa SuperStar ešte aj následne, keď vyšla s pravdou von začala moralizovať o povrchnosti dnešnej doby. Tak si to teda zhrňme slečna Knechtová. Fotografiu ste zverejnila vy na svojom Instagrame, ktorý máte voľne dostupný pre všetkých fanúšikov, aj médiá. Keď sa vás práve médiá pýtali na tehotenstvo, vy ste nereagovali a vaša manažérka odmietala správy o tehotenstve potvrdiť, ale aj vývrátiť.

Po bitke je navyše každý generál a teraz sa ľahko píše o tom, že ste nemali ani poňatia, čo tátot fotka s podtextom „takí sme“ spôsobí. Omyl. Vy ste mali taktiku vopred dobre premyslenú, pretože teraz musí každé jedno médium napísať, že išlo iba o trápne promo na váš nový singel s rovnakým názvom. A k tomu pripojíte pár viet, v ktorých sa akože vyviňujete z toho, čo ste urobila. Ani vo sne by mi nenapadlo, že vyhodím foto a spustí sa lavína, vlastne šialenstvo… Mrzí ma to len kvôli ľuďom, ktorí mi to priali a tešili sa, ale aj kvôli tým, ktorí mi to neprajú a vlastne mi neprajú nič. Takže. Dieťa nečakám. Čakám ale na 3 dôležité veci, ktoré sa ma v najbližšej dobe bytostne týkajú a veším, že toho budete všetci súčasťou. Prvá sú voľby. Potrebujeme zmenu. Všetci. Druhá je môj nový singel Takí sme, duet s úžasným muzikantom a tretia je môj nový album,“ napísala na sociálnu sieť dnes Knechtová.

Otázkou je, kto teraz po tomto všetkom bude speváčke ešte veriť. Doteraz pritom patrila medzi najobľúbenejšie interpretky na Slovensku, no po tomto fiasku, kedy jej nešťastné rozhodnutie zverejniť takúto reklamu kritizujú aj jej fanúšikovia, jej v budúcnosti bude veriť len málokto. Jej „tehotenstvu“ pritom uverili aj známe osobnosti ako Dominika Cibulková, Kveta Horváthová, Miro Žbirka a množstvo ďalších, ktorí jej posielali prajné správy. Svojim nepremysleným krokom ich však mohla aj poriadne naštvať. Nuž Katka, nie nadarmo sa hovorí: dvakrát meraj a raz rež…

                                                                                Včerajšia fotka Knechtovej

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 19. februára 2020
reklama:
reklama:
reklama: