ŠOK v slovenskom šoubiznise: Katarína Knechtová je TEHOTNÁ! Kto je otec?

Zdieľať
Katarína Knechtová
Katarína Knechtová Foto: www.instagram.com

Tak toto je prekvapenie roka. Slovenská speváčka Katarína Knechtová si svoje súkromie prísne stráži. O jej partneroch sa toho veľa nevedelo až do chvíle, kedy sa dala dokopy s mladým zajačikom Petrom Borkovcom, s ktorým sa zoznámila počas porotcovania v speváckej šou SuperStar. 

Dvojica síce svoj vzťah nikdy verejne nepotvrdila, minimálne Knechtová bola vo svojich vyjadreniach zdržanlivá, no odkazy na sociálnych sieťach a spoločné fotky hovorili za všetko. O ich dvoch sa rozpovedala až po ich rozchode. Teraz však Knechtová šokuje oveľa viac, ako vtedy, keď sa prevalil jej vzťah so spevákom. Na Instagrame totiž uverejnila novú fotku, na ktorej má tehotenské bruško. Okamžite sa jej zo všetkých strán začali hrnúť gratulácie nielen od fanúšikov, ale aj kolegov zo šoubiznisu. Šok je to o to väčší, že jej bruško je už pomerne veľké a je teda jasné, že je v pokročilom štádiu tehotenstva.

Borkovec však nepripadá do úvahy, keďže s tým netvorí pár už od jesene roku 2018. Navyše sa okolo mladého speváka, ktorý bol od Knechtovej takmer o 20 rokov mladší v poslednej dobe točia samé problémy. Nielenže si rád vypil, skončil v psychiatrickej liečebni, ešte mal aj opletačky so zákonom. Kto je teda otcom Knechtovej? To si známa speváčka necháva zatiaľ pre seba, isté však je, že s dotyčným mužom netvorí pár veľmi dlho. Či ho nakoniec predstaví verejnosti uvidíme. Isté však je, že ide o jedno z najprekvapivejších tehotenstiev, aké v slovenskom šoubiznise boli.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom