Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bývalá jojkárska hviezda Hajdu: Z hviezdy televíznych novín úplne nová kariéra. Neuveríte, čomu sa venuje…

Zuzana Hajdu
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zuzana Hajdu Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Zahodila dobre rozbehnutú a úspešnú kariéru v Jojke, aby sa mohla venovať rodine. Reč je o Zuzane Hajdu, moderátorke, ktorá v minulosti patrila k najobľúbenejším tváram na Kolibe. Potom sa však zoznámila so svojim manželom, Egypťanom Moustym, ktorému porodila dve deti a pred televízne obrazovky sa už nevrátila. Čomu sa venuje dnes?

Kým sa dostala k svojej terajšej kariére, istý čas žila v Egypte, potom pracovala v IT sektore v jednej z najväčších firiem na Slovensku. Dnes je všetko inak a Hajdu má novy džob. Zdá sa teda, že návrat na televízne obrazovky sa konať už v jej prípade nebude. Bývalá jojkárska hviezda totiž už nejaký čas pracuje pre realitnú kanceláriu, ktorá sídli neďaleko Bratislavy v Pezinku. A je naozaj činná aj na sociálnych sieťach, kde prostredníctvom nich zháňa pre klientov vhodné reality. Navyše to vyzerá, že so životom mimo televíznych kamier je exmoderátorka nadmieru spokojná.

Aj keď bola moderátorkou Jojky, Hajdu nikdy nepatrila k obyčajným moderátorkám. Každý si pamätá jej legendárne fotky, keď ju paparazzi fotograf nachytal, ako sa kúpe v bazéne hore bez. Jej prsia tak videlo celé Slovensko. Dnes už sa mama dvoch detí zkľudnila a žije pokojným rodinným životom. Definitívne navyše zakotvila vo svojej rodnej krajine, z ktorej ešte pred dvomi rokmi chcela odísť do Egypta. „To, že sme zakotvili na Slovensku, bola asi chyba. Ja by som rada odišla. Aj som sa nedávno bavila s mužom, že by sme sa vrátili do Egypta, ale povedal, že by to so mnou už neriskoval. Začal mi menovať, koľkokrát sme kde v Egypte žili. Je totiž pravda, že som vždy po pár mesiacoch zdupkala, ale myslím, že teraz by som to už vydržala. On však nechce. Bojí sa tam odniesť deti, lebo podľa neho to tam teraz nie je bezpečné, takže by to neriskoval,“ povedala v minulosti Hajdu.

Zuzana Hajdu
Zuzana Hajdu dnes pracuje ako realitná maklérkaFoto: Prom Real
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 18. februára 2020
reklama:
reklama:
reklama: