Toto Markíze nevyšlo: Z Dominiky Mirgovej chceli mať Gombitovú, ale...Podobá sa skôr na Majku z Gurunu

Zdieľať
Dominika Mirgová
Dominika Mirgová Foto: kkphotography.sk

Aj majster tesár sa občas utne. To sa stane niekedy aj v televízii Markíza a v šou Tvoja tvár znie povedome. Už túto nedeľu bude kolo venované legendám česko slovenskej hudby. Medzi účinkujúcich zavíta aj obľúbená speváčka Dominika Mirgová, ktorá si strihne duet s Dávidom Hartlom. Dvojica bude napodobňovať legendárny hit V slepých uličkách od Mekyho Žbirku a Mariky Gombitovej.

Tentoraz však premena Mirgovej veľmi maskérom nevyšla. Prvý pohľad v upútavke na nedeľné kolo na dve sekundy ukázal, že nielenže účes Dominiky pôsobí príliš umelo, zároveň je dosť iný ako ten, ktorý mala Gombitová v klipe k obrovskému slovenskému hitu. Mladá speváčka bude navyše oblečená v smokingu, ktorý tiež vyzerá na nej dosť neforemne, akoby jej bol o niekoľko čísiel väčší.

Dominika Mirgová verzus Marika Gombitová
Dominika Mirgová verzus Marika Gombitová Foto: repro foto Youtube, TV Markíza

V klipe sedí Gombitová na krásnom zlatom kresle, ktoré sa tvorcom podarilo zohnať aj do ich šou. Sako, ktoré je Mirgovej podstatne väčšie, však v samotnom originálnom videu Gombitová nemá. Podľa všetkého ide skôr o sveter s výtrihom do písmena V. Či ide len o nepozornosť stylistov, alebo zámer sa odlíšiť nevedno. Isté ale je, že už mali aj lepšie premeny účinkujúcich, tentoraz to nevyšlo na sto percent. Ak sa totiž pozrieme lepšie aj na samotný účes, parochna vyzerá, akoby ju kedysi nosila legendárna Majka z Gurunu. Aj vystúpenie s pesničkou z tohto seriálu bude zrejme súčasťou nedeľného kola. Predstavia sa v ňom napríklad aj deti z obľúbeného seriálového hitu Oteckovia. Je sa teda na čo tešiť.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom