Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Potom, čo punkrockerka premenila svoju mamu na „emo maniačku“, úlohy si vymenili. Takto dopadlo dievča!

Emo.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Matka sa pokúsila premeniť svoju punkrockovu dcéru na milú študentku. Takto to dopadlo! 

Každá osoba, muž alebo žena, má svoj vlastný osobitý štýl. Niekedy odev človeka môže byť úplne odlišný, než ten, na ktorý sme zvyknutí my a to môže spôsobiť nutkanie ho súdiť. Eugenia Cooney a jej matka nám ukazujú, že by sme mali odolať nutkaniu súdiť knihu podľa obalu v tomto nádhernom videu matky s dcérou.

Na prvý pohľad by ste si mohli myslieť, že Eugeniino tmavé oblečenie, rukavice bez prstov a ťažké očné linky sú v rozpore s usmievavou, „obyčajnou“ matkou s blond vlasmi. Avšak rýchlo zistíte, že obidve majú v sebe veľa lásky, obdivu a úcty k sebe navzájom.

Nesúdiť knihu podľa obalu je v dnešnej dobe pre mnohých z nás ťažké.

Emo1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

V tomto videu uvidíte, ako mamička premení svoju dcéru Eugeniu na milú, nevinnú školáčku, tak ako si ju vždy predstavovala. Ale celý „projekt“ je zjavne len pre zábavu. Ešte pred tým natočili video, ako dcéra premenila svoju mamu na „emo maniačku“ a tak sa rozhodli, že si teraz úlohy vymenia. Samozrejme, prečo sa nezabaviť, je jasné, že dievčina svoj štýl aj tak nezmení.

Matka zmenila dcéru na milú, nevinnú školáčku.

Emo2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Namiesto čiernych rukavíc jej priniesla jemný náramok. Vlasy upravila a dala do nich čelenku. Mejkap bol samozrejme úplne iný než zvyčajne, čiže úplne jemný. A samozrejme nechýbalo ani oblečenie, ktoré jej mama zaobstarala. Dcéra sa teda prezliekla a naozaj, bolo z nej nevinné, milé dievčatko.

Páči sa vám premena mladej punkrockerky?

Emo3.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Samozrejme, dcérin štýl si vie matka predstaviť aj inak, ale nič to nemení na tom, že ju plne rešpektuje a vládne medzi nimi vzťah plný lásky. Tak to má byť. Nesúďte knihu podľa obalu, pretože nie každý človek je hneď taký, ako si ho predstavíte na prvý pohľad.

Takto premenila matka svoju dcéru punkrockerku!

Pre zaujímavosť, takto premenila dcéra svoju matku na „emo maniačku“ :D

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 6. augusta 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: