Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neskutočný príbeh. Chlapec si myslel, že jeho matka je mŕtva. Až kým neuvidel na internete jedno video.

Ytb 2.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Život je skutočne nevyspytateľný. Dôkazom toho je aj tento príbeh chlapca, ktorý zažil niečo nevídané!

Evan Olsen je 10-ročný chlapec z Floridy. Jeho matka Jamie Garlinghouse má schizofréniu. Chlapec žije iba s otcom Eddiem, no napriek tomu miloval svoju mamu a bola vždy súčasťou jeho života. Až kým nezmizla.

Po deviatich mesiacoch neúspešného pátrania bola pokladaná za mŕtvu. Až nastal deň, kedy Evan náhodou sledoval video youtubera Brooke Roberts. Vo videu Roberts rozdával jedlo bezdomovcom v Los Angeles.

https://www.youtube.com/watch?v=PNtPUu3ia24
www.youtube.com

Potom Evan uvidel na tomto videu jednu ženu. Bola to jeho mama. Evan rýchlo zavolal svojho otca, ktorý bol v sprche. Povedal mu, že našiel svoju mamu. „Objal ma pevnejšie, než kedykoľvek predtým vo svojom živote“, povedal Eddie.

Otec a syn kontaktovali e-mailom autora videa Robertsa, ktorý si spočiatku myslel, že to bol vtip. Eddie letel na „miesto činu“ a keď zistil, že to je skutočne Jamie, zavolal ju, no ona nechcela ísť s ním domov. Jej duševné zdravie bolo na dne, pretože nebrala lieky, ale Eddie nechcel svojho syna sklamať.

https://www.youtube.com/watch?v=PNtPUu3ia24
www.youtube.com

S pomocou Robertsa dokázali otec a syn získať cez 7000 dolárov. Peniaze išli na podporu a liečenie chlapcovej mamy. Potom Evan s otcom leteli na Floridu, aby ju videli a ona nakoniec súhlasila, že sa vráti. Evan bol vo vytržení. „Teraz, keď som zistil, že moja mama je nažive, som najšťastnejšie dieťa na svete,“ povedal Evan.

https://www.youtube.com/watch?v=PNtPUu3ia24
www.youtube.com

Tak toto bol naozaj neuveriteľný skutočný príbeh. A našťastie mal dobrý koniec. Chlapec, ktorý bol v tom, že jeho mama je mŕtva, ju našiel nakoniec úplnou náhodou na cudzom videu. Úžasné!

Chlapec našiel na videu svoju údajne mŕtvu mamu!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 16. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: