Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

13-ročný chlapec, ktorému hlava visela v uhle 180 stupňov, môže konečne plnohodnotne žiť.

Hclapec.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Aj takéto príbehy bohužiaľ prináša život. Ale našťastie chlapcovi dokázali pomôcť!

Mahendra Ahirwar mal vzácny hendpikep, keďže jeho hlava visela v uhle 180 stupňov. Kvôli tomu musel sedieť, nemohol vydržať stáť a potreboval pomoc s jedlom aj s toaletou. 13-ročný chlapec z Indie bol odkázaný 24 hodín denne na svojich rodičov, ktorí sa už nemohli pozerať na to, ako ich syn trpí.

Ale stal sa zázrak a pomoc prišla doslova v hodine dvanástej. Matka dvoch detí Julie Jones, ktorá žije 4000 míľ ďaleko v Liverpoole, si prečítala chlapcov príbeh a prispela mu čiastkou 12 000 libier na operáciu krku. Problém bol však v tom, že žiadny lekár nebol schopný takej operácie.

https://www.youtube.com/watch?v=gqLEBbq0jw0
www.youtube.com

Mahendra sa narodil s normálnym krkom, ale ako bol starší, jeho kosti slabli a jeho krk sa začal ohýbať. Roky sa snažili nájsť liečbu, no Mahendra bol už zmierený s tým, že strávi zvyšok svojho života s takýmto krkom. Jeho život bol obrovský boj. Rodičia už nevládali a priznali, že radšej by pre syna zvolili smrť, ako by sa mal celý život takto trápiť.

„Jednoducho sedí po celý deň v rohu miestnosti. To nie je život. Musím ho všade nosiť ako malé dieťa, ako ho budem nosiť, keď zostarne? Ak lekári nedokážu vyliečiť môjho syna, bude lepšie, ak si ho Boh vezme“, povedala zdrvená matka.

https://www.youtube.com/watch?v=gqLEBbq0jw0
www.youtube.com

Ale keď sa Mahendrov príbeh rozšíril už po celom svete, chirurg Dr. Rajagopalan Krishnan z Dillí ponúkol pomoc. Všetky prosby boli vyslyšané. Takže vďaka príspevku od neznámej ženy a pomoci tohto doktora sa chlapec konečne zaradil do normálneho života. Chlapec sa po pár mesiacoch od operácie môže konečne venovať aj škole a robiť to, čo mu doteraz robilo problémy. Stále sa jeho stav zlepšuje a pozoruje ho naďalej aj Dr. Krishnan, ktorý obdivuje jeho rýchle pokroky. „Konečne môžem povedať, že sme šťastná rodina“, povedal otec.

Neuveriteľný hendikep malého chlapca!

https://www.youtube.com/watch?v=gqLEBbq0jw0

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 10. októbra 2016Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: