Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Súťažiaca v Miss Amerika mala na ruke takúto náplasť. Viete, čo to znamená?

Miss.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Netreba súdiť človeka len podľa výzoru. Pozrite sa, prečo mala súťažiaca na ruke náplasť!

Väčšinou zvykneme ľudí posudzovať podľa vzhľadu. Myslíme si, že keď je chudšej postavy, tak je zdravý, alebo keď má značkové oblečenie, tak je bohatý. A keď má úsmev na tvári, tak je aj šťastný. No nie vždy to tak musí byť. Preto je dôležité nesúdiť ľudí len podľa výzoru.

Vie o tom niečo aj slečna Caroline Carter, ktorá zastupuje New Hampshire v súťaži Miss Amerika. Tá sa totiž predviedla na móle s náplasťou na ruke a mala ju počas celého večera, aj počas promenády v plavkách, či šatách.

Miss New Hampshire, Caroline Carter.

Miss1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Carter bol diagnostikovaný diabetes vo veku 11 rokov. Teraz má 18, ale každý deň sa musí vysporiadať s týmto „hendikepom“. Najviac znepokojujúca vec pre ňu je to, že veľmi veľa ľudí vôbec nepredpokladá, že môže mať cukrovku. Že nevyzerá ako niekto, kto by mohol mať cukrovku. Preto sa rozhodla pre rázny krok.

Na ruku si dala náplasť, aby všetci vedeli o jej cukrovke.

Miss2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Počas večera, keď vystupovala v súťaži Miss Amerika, si na pravú ruku dala náplasť. Všetkým vysvetlila, že je to znamenie, že má cukrovku a chce tak tento problém dostať do povedomia ľudí. Pravda je, že nezáleží na tom, ako vyzeráte. Ktokoľvek môže mať cukrovku a nemusí to mať nič spoločné s nadváhou alebo zdravím.

Miss3.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Teraz Carter dúfa, že sa bude vzdelávať viac ľudí o cukrovke a chce im dokázať, že neexistuje žiadny „vzhľad“ diabetu, a je to oveľa vážnejšie, než si možno myslia. Takže táto náplasť môže raz niekomu zachrániť aj život.

Miss na súťaži s náplasťou na ruke!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 14. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: