Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Viete, čo znamená, ak stretnete muža, ktorý má namaľovaný len jeden necht na ruke?

Nechty 1.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

Nielen ženy si maľujú nechty, ale aj muži. No pri nich to má úplne iný význam!

Možno ste si už všimli muža s jedným jediným namaľovaným nechtom a mysleli si, čo to je za hlúpy nový trend. Pravdou však je, že tento jeden namaľovaný necht má skutočný význam a je dôležité o ňom vedieť.

Stretli ste už takého muža?

9ca2896a6ee9c9b7795dd738eeaea79e.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com

Tento trend len pre mužov sa začal v Austrálii a teraz postupuje do Spojených štátov. Farba laku a výber prsta nie je dôležitý. Začalo to po stretnutí Elliota Costella s malým dievčatkom menom Thea na jeho cestách po celom svete, na pomoc znevýhodneným oblastiam. V Kambodži sa dievčatko a Elliot stali priateľmi. Thea si milovala maľovať nechty. Popri tom, ako sa rozprávala s Elliotom o každodenných bojoch jej života, maľovala mu jeden z jeho nechtov. Následne sa dozvedel o tom, že dievčatko bolo sexuálne zneužívané. On jej vtedy povedal, že si nechá necht namaľovaný ako spomienku na ňu a jej bolesť.

Na výbere farby a prsta nezáleží. Dôležitá je pointa.

Naplnený nápadom a inšpiráciou po jeho zážitku s Theou, Elliot prišiel s projektom. Myšlienkou bolo, že ľudia sú vyzývaní, aby si namaľovali jeden necht po dobu jedného týždňa, ktorý bude predstavovať 1 z 5 detí, ktoré sa stali obeťami sexuálneho zneužívania.

Takže, ak uvidíte niekedy muža s jedným namaľovaným nechtom na ruke, budete vedieť, že to nie je žiadny vtip ani bláznivý nový trend ale posolstvo, ktoré myslí na zneužívané deti.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 31. augusta 2016Zdroj www.theearthchild.co.za © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: