Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Matka sa cítila príliš obézna na hranie s dcérou, preto za jeden rok schudla 45 kilogramov

Bez nazvu 5.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com

Existuje mnoho rôznych dôvodov, prečo chcú ľudia schudnúť. Niektorí to robia kvôli zdravotným problémom a iní to robia pre zlepšenie svojich vzťahov.

Táto žena sa však rozhodla schudnúť kvôli svojej dcére. Povedala: „Chcela som byť v dobrej forme pre svoje rastúce dieťa. Cítila som, akoby som potrebovala mať kontrolu nad sebou tak, ako nad mojím dieťaťom.“ Nikdy sa nehanbite za váš príbeh, pretože môže inšpirovať ostatných.

Niekoľko vlastných fotografií prebudilo Christine Carlos v roku 2012. V tej chvíli jej hmotnosť bola viac ako 100 kilogramov. To bol bod, kedy sa začala cesta jej zdravého životného štýlu.

Na svojom Instagramovom účte Christine odhaľuje, že počas dopsievania rapídne pribrala. Predpokladá, že za to mohol odchod z krajiny, v ktorej vyrastala: „Našla som komfort v jedle a zostala som skutočne hanblivá.“ Christine sa niekoľkokrát pokúšala schudnúť, ale tieto snahy sa skončili ničím.

V roku 2007 porodila dieťa a všimla si, že jej váha sa ešte zvýšila. Napísala: „V roku 2012 som si uvedomila … že nemôžem svoj život len ​​snívať a sledovať. Nemohla som si sadnúť a hrať sa s mojím dieťaťom. Chcela som byť preň dobrým príkladom.“

Najskôr si prečítala nejaké časopisy o zdraví a snažila sa nájsť všetky užitočné informácie, ktoré by jej pomohli dosiahnuť jej cieľ. Vymenila spracované a vyprážané jedlá za zeleninu, jedla minimálne sacharidy a pila veľa vody.

Toto bolo jej každodenné menu:

Raňajky: ovsené vločky a vajcia
Obed: šalát s domácim octovým dresingom
Večera: ryby a zelenina

Christine predovšetkým zmenila rutinné cvičenie: začala so 45 minútami kardio 6 dní v týždni pomocou trenažéra v telocvični, do ktorej chodila. „Teraz naozaj chcem byť šťastná.“

Keď Christine prvýkrát uvidela výsledky, posunula sa vpred a dokonca sa zúčastnila súťaže bikín. Napísala: „Stratila som váhu, potom som sa rozhodla súťažiť, aby som sa dostala ešte ďalej. To spôsobilo, že som schudla ešte viac a tréningy boli ešte ťažšie.“

Takto teraz vyzerá Christine. Jej hmotnosť sa pohybuje od 55 do 60 kg. Inšpiruje ľudí tým, že zdieľa svoju minulosť, ukazuje svoju ťažkú ​​cestu a zdieľa svoje myšlienky: „Motivácia nie je to, ako sa cítite. Motivácia je voľba. Rozhodli sme sa, čo chceme robiť každý deň, a jediná osoba, ktorá to môže dosiahnuť, sme my sami.“

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 14. septembra 2018Zdroj brightside.me © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,