Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapec sa až takto rozplakal, keď uvidel darček od rodičov. Čo ho dohnalo k slzám?

Chlapec 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Dnešné deti sú náročnejšie na darčeky a preto vás dojme tento chlapček, ktorého rozplakalo takéto prekvapenie od rodičov!

Každý z nás bez ohľadu na vek máva chvíľky, kedy potrebuje mať pri sebe niekoho, o koho sa môže oprieť, s kým sa môže porozprávať alebo jednoducho len s ním stráviť čas, aby sme sa necítili osamelí. Je dobrý pocit vedieť, že je tu vždy pre vás niekto, kto vás rozveselí. Aj tento malý chlapec potreboval niekoho pri sebe, nejakého kamaráta, či spriaznenú dušu. Nakoľko je jedináčik, rodičia preňho pripravili prekvapenie.

https://www.youtube.com/watch?v=PjmlmyI56-k
www.youtube.com

Rodičia synčekovi kúpili malého psíka. Keď chlapec otvoril darček, bol neuveriteľne prekvapený. Taký bol šťastný, že sa až rozplakal. Takú detskú radosť vidieť je niečo krásne, keď si predstavíme, že deti v dnešnej dobe majú oveľa väčšie nároky na darčeky.

https://www.youtube.com/watch?v=PjmlmyI56-k
www.youtube.com

So slzami v očiach objímal svojich rodičov. Tí boli tiež veľmi šťastní, keď videli, ako sa ich syn potešil darčeku. Teraz vedia, že mu nemohli dať nič lepšie. Od prvej chvíle to bola dvojka ako sa patrí a chlapec sa už nemusel nikdy cítiť osamelo.

Chlapec dostal od rodičov takýto darček!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 7. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: