Tip na darček na narodeniny – narodeninové tričká, mikiny a darčekové predmety hotové za pár minút!

Zdieľať
1.jpg
Foto: Puppynator

Lámeš si hlavu s originálnym narodeninovým darčekom? V tom prípade máš riešenie priamo pred sebou! Dnes si totiž ukážeme, ako si rýchlo, jednoducho a za fér cenu vytvoriť vlastné originálne oblečenie – ideálne ako darček na narodeniny. Ak hľadáš darček pre brata, frajerku či mamku alebo kamaráta, pusti sa do čítania a nezabudni na tipy v závere článku!

👕🎁 Kedy je tričko alebo mikina skvelý narodeninový darček, a kedy nie?

To, že tričko alebo mikinu má doma takmer každý z nás, je čistý fakt. Povedzme si ale úprimne, faktom je aj to, že takmer všetci sme boli už aspoň raz v živote „obdarovaní“ takým kúskom, pri ktorom sme sa do úsmevu museli siliť.

Trafiť sa do vkusu človeka, ktorého chceš obdarovať oblečením nie je vždy jednoduché. Nakoniec sa ti môže stať, že to zamrzí aj teba ako darcu – do oblečenia investuješ nemalé peniaze, a vo finále by dotyčnú osobu možno viac potešilo pozvanie na večeru. Čo teda s tým?

Na to, aby bolo oblečenie darčekom, ktorý skutočne poteší, potrebuješ staviť na originalitu. To sa ti bez problémov podarí, ak sa vyhneš obchodom s rovnakými kúskami, tvorenými ako na bežiacom páse, ale namiesto toho vytvoríš tričko s vlastnou potlačou.

Jednak to bude oblečenie, aké nebude mať zrejme nikto iný na svete, a jednak si obdarovaná osoba bude mimoriadne vážiť investíciu tvojho času a kreativity do personalizovaného nápadu – trička, mikiny či iného darčekového predmetu.

2.jpg
Foto: Puppynator

👩‍💻 Ako si vytvoriť vlastné narodeninové tričko alebo vlastnú mikinu? 3 konkrétne rady a tipy

Občas sa nás ľudia pýtajú, či je náročné vytvoriť si vlastné oblečenie ako darček na narodeniny. Odpoveď znie: Je to úplne jednoduché! Voľakedy dávno by ťa čakalo hľadanie grafika, ktorý by ti tričko či mikinu navrhol, a potom zisťovanie, kde je dostupné štúdio, ktoré sa venuje potlači oblečenia. Navyše, výsledok by bol zjavný až vo chvíli, keď za tričko zaplatíš. Toto ti už dnes, našťastie, nehrozí.

Vlastné oblečenie si totiž vytvoríš 100 % online v našom online Kreátore. Nepotrebuješ ovládať žiadne grafické programy ani disponovať konkrétnymi predstavami o tričku či mikine. Proste sa do toho pusti, hraj sa s farbami, motívmi, nápismi a vyrob si tričko, ktoré bude perfektným narodeninovým darčekom.

Keďže našich spokojných zákazníkov – autorov vlastného oblečenia – sú dnes už tisíce, zozbierali sme 3 najdôležitejšie rady, ktorými sa riadili, keď vytvárali vlastné narodeninové tričko či mikinu:

1. Dobre si over veľkosť oblečenia pre obdarovaného

Len si to predstav – vytvoríš skvelé darčekové oblečenie s vlastnou potlačou, a vo chvíli, keď ho daruješ, zistíš, že je príliš veľké alebo príliš malé. Proste, nenositeľné! Pred tvorbou vlastného dizajnu na oblečenie sa preto uisti, že poznáš správnu veľkosť oblečenia.

Tip: Ak veľkosť nepoznáš, nič sa nedeje. Pri každom našom produkte máš k dispozícii aj tabuľku veľkostí, ktorá ti pomôže zorientovať sa vo výbere.

2. Skonzultuj návrh s ďalšou osobou

Keď už budeš mať dizajn hotový, jednoducho ho zdieľaj s niekým, kto oslávenca dobre pozná. Má to dva dôvody: 1) pokiaľ robíš tričko s vlastným nápisom, vždy sa hodí ešte jedno očko pre kontrolu jazyka a 2) tento človek ti môže povedať názor na farbu, motív či samotný dizajn a strih oblečenia. Aj tu platí, viac hláv, viac rozumu.

Tip: Nemusíš robiť žiadne screenshoty ani zložité odkazy. Tvoj nadizajnovaný kúsok jednoducho pošli známemu prostredníctvom odkazu v online Kreátore.

3. Zvoľ správny druh oblečenia

Nie každý je tzv. tričkový typ. Niekto má rád tričko s krátkym, iný zase s dlhým rukávom. Niekto zase nadovšetko preferuje polokošeľu či polo tričko. Rovnako je to aj s mikinami – niekto miluje mikiny s kapucňou, inému zase vyhovujú mikiny bez kapucne. Uisti sa, že kúsok, ktorý vyberáš, má potenciál stať sa trvalou súčasťou šatníka narodeninového oslávenca.

Tip: U nás nájdeš velikánsky, prehľadný výber pánskych, dámskych i detských tričiek a mikín – daj si záležať a vyber ten strih, ktorý bude tvojej drahej osobe sedieť, ako sa patrí.

3.jpg
Foto: Puppynator

🏆 Narodeninové mikiny s potlačou pre športové kluby a tímy

Narodeninové oblečenie sa nemusí týkať len jednotlivcov. Oslavujú predsa aj družstvá, mestá či rôzne partie. V ponuke preto máme aj obľúbené možnosti potlače pre tímy a skupiny. Tzv. skupinová potlač je o to výhodnejšia, že ti na ňu vieme poskytnúť výraznú zľavu – v prípade veľkej objednávky až 40 %! Ale pekne po poriadku…

Oslavovať, samozrejme, môžeš akýmkoľvek kúskom oblečenia, no pokiaľ ide o skupinovú oslavu či oslavu založenia tímu alebo školy, mikiny bývajú medzi našimi zákazníkmi najobľúbenejšie. Najčastejšie sa využíva na prednú stranu potlač loga na mikinu a potlač čísla, ktoré predstavuje dané výročie na zadnú stranu. V ponuke máme mikiny s kapucňou aj mikiny bez kapucne, takže je len na tebe, respektíve na tvojom tíme či skupine, ako bude vyzerať vaša mikina s vlastnou potlačou. Pre lepšiu predstavu ti ukážeme jeden príklad a pod ním zoznam obľúbených príležitostí pre potlač mikín s výročím.

4.jpg
Foto: Puppynator

Najobľúbenejšie témy na mikiny s potlačou s výročím:

  1. Mikina pre stredné školy
  2. Mikina pre ZŠ
  3. Mikiny pre volejbalový klub
  4. Mikiny pre politické strany
  5. Mikina pre Klub turistov

🎉 Chceš origoš darček, ale nemá to byť oblečenie? Skús darček s vlastnou potlačou!

Rozumieme. Chceš niečo originálne, niečo vlastné, niečo s nápadom – proste, skvelý tip na darček na narodeniny. Ale zároveň to nemá byť oblečenie. Nech už je tvoj dôvod akýkoľvek, riešenie pre teba máme – darček s vlastnou potlačou!

V online kreátore si môžeš vybrať nielen z tričiek a mikín s vlastným motívom, ale nájdeš u nás aj darčeky a fotodarčeky ako napríklad:

  1. Šálky a poháre s vlastnou potlačou
  2. Darčekové vankúše a fotovankúše
  3. Plyšové hračky a plyšáci s menom
  4. Narodeninový pivný pohár

Informačný servis

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom