Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Matku, ktorá má dve zamestnania, syn prekvapil darčekom, z ktorého sa dlho spamätávala!

Mama.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Tešili  by ste sa aj vy takto, keby ste dostali podobný darček ako matka od svojho syna?

Mamičky sa starajú o svoje deti, domov, o manžela, svojich domácich miláčikov a ostatné, čo treba. Všetko robia bez toho, aby požiadali o nejakú odmenu na oplátku, takže je pekné vidieť, ako si to niektoré deti vážia.

Táto 69-ročná žena má dve zamestnania, ale napriek tomu je tu vždy pre svoje deti otvorená a s veľkým srdcom. Je to jednoznačne silná žena a vždy obetovala pre rodinu čo najviac. Na narodeniny ju prekvapil syn darčekom, ktorý dlho rozdýchavala.

Taška s darčekom bola naschvál plná papieru, aby to najlepšie prišlo nakoniec.

Mama1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Žena bola veľmi nedočkavá, keďže z tašky najprv vyberala samé farebné papiere. Ale keď uvidela darček, nemohla uveriť vlastným očiam. Dokonca si musela zobrať aj okuliare, aby si bola istá, že dobre vidí a mohla si prečítať aj detaily menším písmom.

Žena nemohla uveriť vlastným očiam, aký darček dostala.

Mama2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Matka od svojho syna dostala lístok na koncert „Keith Urban“. Zo začiatku pôsobí zmätene, ale keď jej pomaly dochádza, o čo ide, jej radosť je neuveriteľná. Aj jej syn sa neudržal a z jej reakcie sa musel smiať. Matka mu bola za darček veľmi vďačná. Ukázalo sa, že táto skvelá mama má tiež aj skvelé deti, ktoré si ju dokážu vážiť.

Darček, ktorý žena dostala, ju neskutočne prekvapil!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 31. júla 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: