Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neskutočná reakcia rodinky na najúžasnejší darček v ich živote!

Rodina.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Niekedy sa človek nie svojou vinou dostane až na dno a vtedy potrebuje pomoc od druhých. Táto rodina mala to šťastie.

Jedného dňa Ellen zo zahraničnej televíznej šou, kde pomáha ľuďom, spoznala láskavú a štedrú matku menom Suzie. Pred pár rokmi Suzie a jej manžel Marcus prišli o prácu. Snažili sa v tichosti robiť, čo mohli a nikdy neopustili svoje tri deti a nedali im pocítiť, ako sú na tom zle. Ellen sa teda rozhodla prekvapiť Suzie a Chrisa úplne novým vozidlom a pár sa rozhodol, že daruje svoje staré auto na charitu.

O tom, že rodinka dostane nové auto, ani len netušili.

Auto.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

O niekoľko mesiacov neskôr pozvala Ellen rodinu späť do jej šou. Suzie vedela, že Ellen sa chce s ňou porozprávať. Ale nevedela to, že jej dcéra Sydney tajne nakrúcala zvláštny rozhovor. „Moja mama je superhrdina a robí všetko, čo môže, aby nás ubezpečila, že máme najlepší možný život. Vždy má úsmev na tvári a vždy hovorí: „Zajtrajšok bude lepší.“ A to je taká obrovská vec, keď viete, že máte niekoho tak silného po boku, „povedala Sydney.

Rodina prišla na pozvanie do šou, aby vyrozprávali, ako sa im s novým autom vodí. No to netušili, aké ďalšie prekvapenie ich čaká. Keď sa to dozvedeli, boli doslova šokovaní.

Soiu.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ale to nebolo všetko. Rodina mala doma veľa práce, ale Suzie a Marcus neboli schopní vykonať niektoré z nutných opráv, či rekonštrukciu. Vďaka videu, ktoré natočila dcéra, celá rodina dostala prekvapenie svojho života. Veľké odhalenie, ktoré roztopí vaše srdce. Radosť, plač, smiech, no najviac zo všetkého neskutočná vďaka.

Pozrite sa na najväčšie prekvapenie života tejto rodiny!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 11. júla 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , , ,
reklama:
reklama:
reklama: