Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Princ Harry je ešte dokonalejší, než sme si mysleli. Meghan Markle dal takýto darček tesne pred oficiálnym oznámením ich vzťahu!

Bez nazvu.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Niektorí muži vedia svoje polovičky naozaj milo prekvapiť. A princ Harry veru nie je výnimkou. 

Zdá sa, že princ Harry je ešte dokonalejší, než sme si mysleli. Ukázalo sa, že Harry kúpil Meghan tajný a veľmi romantický darček len niekoľko dní predtým, ako ich vzťah oficiálne zverejnil verejnosti.

Harry minul zrejme tisícky dolárov na umelecké dielo s názvom „Všetci potrebujú niekoho, kto ich miluje“ od Van Donna, ktoré kúpil pre „dôležitú osobu“ v októbri 2016.

Celé dielo sú vlastne dve plátna, ktoré tvoria jeden kus umenia. Jedno ukazuje muža a ženu, ktorí sa držia za ruky. Druhé obsahuje romantický, tajomný nápis.

„Harry pravidelne chodí do obchodov a galérií so svojou ochrankou, ktorá je v „tajnom režime“, povedal miestny umelec. „Bol chvíľu v galérii a páčilo sa mu niekoľko vecí. Potom sa pristavil pri diele Van Donna a povedal, že hľadá niečo pre „dôležitú osobu“. Bolo to doslova tesne predtým, než zverejnil vzťah s Meghan.“

Nie je známe, koľko Harry minul za toto dielo, ale podobný kus Van Donna predaný v roku 2016 stál 5-tisíc dolárov.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 31. augusta 2018Zdroj www.cosmopolitan.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: