Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapec si chcel kúpiť svoje obľúbené tričko, ale už ho nevyrábali. Tak jeho otec zverejnil status, ktorý zdieľalo vyše 60 tisíc ľudí.

Tricko.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Dobrí ľudia ešte nevymreli. Dôkazom toho je aj tento príbeh chlapca s Downovým syndrómom, ktorý túžil po novom tričku!

Danny Nolin je 24-ročný muž, ktorý má podľa jeho otca Gregoryho, veľmi špecifický štýl obliekania. V skutočnosti Nolin, ktorý má Downov syndróm, väčšinu času nosil len jedno výrazné, obľúbené tričko s červenými a šedými pásikmi od spoločnosti Walmart.

14089194_1112377625475379_7040323989455021879_n.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Bohužiaľ, tričko má už najlepšie dni za sebou a začalo sa trhať. Takže Gregory začal hľadať náhradné, ale zistil, že Walmart už nepredáva toto konkrétne tričko. Výlety do piatich alebo šiestich miest nepriniesli žiadne výsledky.

Takže sa obrátil s jeho prosbou na Facebook. Zverejnil fotografiu svojho syna v tričku, spolu s otázkou, či niekto nevidel presne toto isté tričko v akomkoľvek obchode.

Fb 1.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Toľko pozornosti, čo sa im dostávalo, veru neočakávali. Jeho synovec zreverejnil túto istú správu tiež na Facebooku, ktorá bola potom zdieľaná neuveriteľných vyše 60.000 krát!

„Bol som ohromený. Mal som husiu kožu na celom tele„, spomína Gregory na okamih, keď si uvedomil, ako sa im snažilo toľko ľudí pomôcť.

Foto 1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

A medzi tými, ktorí zdieľali tento príspevok, bola aj sama spoločnosť Walmart. Aj keď prestala predávať toto tričko už pred dvomi rokmi, špeciálne pre chlapca ešte vyrobili 10 presne takých istých tričiek a dodali mu ich všetky domov zadarmo. Dannyho tvár, keď otvorí balíček, skutočne hovorí za všetko. Chlapec aj jeho otec sú za tento darček veľmi vďační.

Skvelá pomoc chlapcovi, ktorý túžil po svojom obľúbenom tričku!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 28. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: