Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nádherné gesto! Tento mladík pozval dievča s Downovým syndrómom na maturitný ples!

Horizon33_2015-5-18_13-33-17
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ben Moser je človek so srdcom na správnom mieste. Kým väčšina jeho rovesníkov sa zaujímala iba o to, aký vhodný dátum vybrať a aké šaty či oblek zvoliť na maturitný ples, on mal celkom iné starosti.

Na základnej škole sľúbil, že na maturitný ples pôjde so svojou kamarátkou Mary Lapkowicz a svoj sľub dodržal. Na tom by nebolo nič výnimočné, avšak Mary trpí Downovým syndrómom. Toto gesto mladého Bena si zaslúži obdiv. Ako obľúbený hráč futbalového tímu by nemal problém pozvať akékoľvek dievča, ktoré by o neho stálo. On sa však rozhodol inak.

Horizon33_2015-5-18_13-40-42
www.youtube.comFoto: www.imgur.com

Sľuby sa majú predsa dodržiavať a v tomto prípade to platí dvojnásobne. V splnení sľubu mu nebránila ani prekážka, že obidvaja navštevujú inú strednú školu. Jeho rozhodnutie nebolo pre rodičov, priateľov či učiteľov prekvapivé. Vedeli, že tvorili neoddeliteľný kamarátsky pár už počas základnej školy.

Spôsob, ako Ben pozval Mary na ples je taktiež veľmi dojímavý. Keď ich školy hrali proti sebe futbalový zápas, pripomenuli si ich detský sľub. Na balóny, ktoré dostávali fanúšikovia na zápase napísal Ben veľkými písmenami „ples,“ podišiel k Mary a požiadal ju, či by ho na plese nesprevádzala. Ako to skončilo, už vieme… :D

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 18. mája 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: