Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Matka ostala šokovaná, keď jej len 13-týždňové bábätko povedalo svoje prvé slová.

baby
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

To, že malé deti sa rýchlo učia, je dobre známe. Ale videli ste už niečo takéto? 

Deti zvyčajne začínajú hovoriť so svojimi rodičmi vo veku okolo 18 mesiacov, ale tento rozkošný, malý chlapček ukazuje svetu, že by mohol mať pred sebou veľmi svetlú budúcnosť. Dokázal zopakovať po mame svoje prvé slová.

https://www.youtube.com/watch?v=OA8Cw0-XqXQ
www.youtube.com

Matka menom Victoria si položila synčeka Marka na posteľ, keď sa stalo niečo, z čoho ostali obaja rodičia úplne šokovaní. Ako mu mamička ticho šepkala: „I love you“ (Milujem ťa), nemohla veriť, keď jej malé dieťa na túto vetu zareagovalo.

„I love you“. Zdalo sa, akoby Mark povedal svojej matke. A aj keby sa to mohlo zdať ako náhoda, mamička hovorí: „I love you“ opäť a dieťa znovu reaguje.

https://www.youtube.com/watch?v=OA8Cw0-XqXQ
www.youtube.com

Zatiaľ čo niektorí ľudia si myslia, že je to len čistá náhoda, naozaj sa zdá, akoby to krásne malé dieťa v skutočnosti hovorilo jeho matke, že ju miluje. Keď iba 13-týždňové dieťa ako je Mark dokáže hovoriť svoje prvé slová, potom je jasné, že bude veľmi šikovný, keď bude starší. Čo si o tom myslíte?

13-týždňové bábätko povedalo svoje prvé slová!

https://www.youtube.com/watch?v=OA8Cw0-XqXQ

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 3. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: