Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Na prvý pohľad to vyzerá celkom obyčajne – otec sa hrá s bábätkom. Počkajte, keď to uvidíte.

Horizon33_2016 9 9_20 2 59.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

Každý z nás v živote občas musí čeliť menším či väčším výzvam. Niektorí ľudia však majú oveľa väčšie problémy, ako si vieme predstaviť. Napríklad tento muž nemôže vziať svojho synčeka do náručia a popestovať ho. To mu však nebráni v tom, aby mu dal toľko lásky, koľko malý Landon potrebuje.

George Dennehy je otec presne tak, ako milióny ďalších otcov po celom svete. On však svoje dieťa nemôže vziať do náruče a poskytnúť mu bezpečie svojho objatia. George totiž nemá ruky, no to mu nebráni v tom, aby sa svojmu synovi naplno venoval a miloval ho tak veľmi, ako len môže.

Horizon33_2016 9 9_20 3 47.jpg
youtu.beFoto: youtu.be

Keď si pozriete video, ktoré zobrazuje, ako sa George hrá a mazná so svojim malým pokladom, budete dojatý.

Horizon33_2016 9 9_20 4 13.jpg
youtu.beFoto: youtu.be

Život bez rúk je nepochybne veľmi náročný, no pri pohľade na Georgea nemáme pocit, že by mu niečo chýbalo. Je to očividne milujúci otec a venuje sa aj hre na gitaru, klavír a čelo. Len tak ďalej! Môže byť motiváciou pre nás všetkých.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 10. septembra 2016Zdroj boredomtherapy.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: