Nočná mora každého rodiča: Pozerajte, čo nadprirodzené zachytila kamera v detskej izbe

Zdieľať
levitujúce dieťa
Foto: Youtube

Zatiaľ čo žena spala v obývačke, malé bábätko pocítilo na vlastnej koži nadprirodzené javy.

Niektorí ľudia sa po celý život nestretnú s ničím nadprirodzeným, iní však už v útlom detstve. Do druhej skupiny patrí aj malé bábätko, ktoré sa tesne pred polnocou stretlo s javmi, ktoré sa vymykajú normálu.

Neuveriteľné momenty zachytila kamera v rodinnom dome. Bábätko spalo na poschodí. Zrazu však začalo nahlas plakať, čo vzbudilo pozornosť u rodinného psa. Kamera zachytila, ako bábätko levitovalo vo vzduchu vo svojej postieľke.

Žena, sestra bábätka, spala na prízemí na gauči. Zobudila sa krátko po 23.00 hod. a išla zatvoriť vchodové dvere, ktoré boli otvorené. Bola práve na schodoch vedúcich na poschodie, keď v tom začula silnú ranu zvonku. Vybehla pred vchodové dvere, no tie sa zabuchli a žena sa vymkla.

Kamera následne zachytila ženu, ako sa snažila dostať dnu cez druhé dvere vedúce do kuchyne. Bábätko medzitým zaspalo. Po  dvoch minutách však opäť levitalo a rozplakalo sa. Kamera ho zachytila opäť po minúte, no už bolo vonku z postieľky a vybralo sa po schodoch až na prízemie.

O 23.30 hod. sa v dome rozsvietilo a dnu vošli rodičia. Bábätko bolo už späť v postieľke a plakalo, ponáhľala sa k nemu matka. Otec medzitým hľadal v dome dcéru Ali, ktorá strážila svojho súrodenca.

Ali rodičom vysvetlila, že sa vymkla a nemohla sa dostať dnu. Niekto zavolal jej meno a cítila, ako keby s ňou niekto bol. Celé video nájdete nižšie.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom