Babyboom v Jojke: Moderátorka prezradila pohlavie bábätka, moderátor bude dvojnásobným otcom

Zdieľať
Soňa Skoncová bude mať chlapca
Soňa Skoncová bude mať chlapca Foto: TV JOJ

V Jojke zažívajú naozajstný babyboom. Potom, ako pred pár mesiacmi oznámila svoje tehotenstvo Soňa Skoncová a Alexandra Orviská, dnes sa pochválil s krásnou novinkou svetu aj moderátor a spevák Thomas Puskailer. Ten sa čoskoro stane dvojnásobným otcom. 

Puskailer s manželkou Abbie oznámili novinku takmer tri roky po narodení ich prvého synčeka Noaha. Ten prišiel na svet v januári 2018 a o dva mesiace tak oslávi svoje tretie narodeniny. Manželke moderátora jojkárskeho ranného vysielania už vidieť aj tehotenské bruško a sympatický blondiak s najväčším úsmevom v šoubiznise oznámil správu prostredníctvom sociálnych sietí. „Chcem sa s vami všetkými podeliť o radostnú správu, že naša rodina sa rozrastie a čakáme naše druhé dieťatko. Aj v tomto období, v ktorom sme, sa dejú zázraky. Sme neskutočne šťastní, že sa môžeme stať dvojnásobnými rodičmi,“ napísal Puskailer. Ten sa tak pridal k svojim dvom kolegyniam z televízie, ktoré očakávanie bábätka oznámili už o pár týždňov skôr.

Thomas Puskailer bude dvojnásobným otcom
Thomas Puskailer bude dvojnásobným otcom Foto: Instagram Thomas Puskailer

Skoncová pritom v rovnaký deň prezradila fanúšikom, či pod srdcom nosí dievčatko, či chlapca. Urobila tak v deň svojich narodenín, ktoré pre ňu majú tento rok tú najsladšiu príchuť. „K mojim dnešným narodeninám som dostala ten najkrajší darček na svete už pred pár mesiacmi. Nášho synčeka,“ napísala Skoncová.

Soňa Skoncová bude mať chlapca
Soňa Skoncová bude mať chlapca Foto: Instagram Soňa Skoncová

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom