Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Megatrapas Matovičovho poslanca: Počas live vysielania zabudol na nohavice a ukázal…

Andrej Stančík
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Andrej Stančík Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Takýto trapas sa len tak nevidí. Mladý poslanec za stranu Igora Matoviča OĽaNO na svoj posledný livestream na sociálnej sieti len tak nezabudne. Andrej Stančík patrí v hnutí premiéra medzi liberálne krídlo, ktoré navyše zastupuje akúsi nastupujúcu generáciu politikov. Tentoraz si však neuvedomil, akú pozíciu zastáva a svojim fanúšikom sa predviedol v netradičnom oblečení. 

Pandémia je časom, kedy sociálne siete a internet idú do popredia. Vedia to aj politici a prostredníctvom nich komunikujú viac, ako obvykle. Okrem fotiek je častou formou komunikácie aj takzvaný livestream, teda vysielanie naživo, kde sa sledovatelia majú možnosť pýtať našich zástupcov z parlamentu čokoľvek chcú. Aj Stančík sa rozhodol pre takéto spojenie so svojimi fanúšikmi, obliekol na seba slušivý rolák čiernej farby, no akosi pozabudol na spodnú časť oblečenie, kedy si pred kameru sadol iba v spodnom prádle. Tisíckam divákov sa v tej chvíli naskytol pohľad na jeho tmavé slipy, ktoré sa naozaj v prípade poslanca nehodia ukazovať verejne. Predsalen zastáva funkciu, pri ktorej by si mal zachovať aspoň aký taký obraz zásady slušného obliekania.

Jeho prešľap si hneď všimli aj diskutujúci, ktorí mu poslali niekoľko štipľavých poznámok. „Vyjadrovať sa k voľbe generálneho prokurátora a ďalším aktuálnym témam ako poslanec národnej rady, smerom k voličom v spodnom prádle a vyžadovať pri tom vykanie od voličov a občanov a posmešne ich opravovať je skutočne vrchol neúcty, arogancie a amaterizmu,“ napísal mu jeden z nich. K celém incidentu sa vyjadril aj poslanec, ktorý si sám uvedomil, akú chybu urobil a bez okolkov to priznal. „No bol to omyl, dúfal som, že si to nikto nevšimne a nebude to vidieť. Vrátil som sa zo sprchy,“ povedal pre online denník eREPORT Stančík. Nabudúce, keď bude vstupovať naživo medzi svoji sledovateľov si tak zrejme dá pozor, čo má v tej chvíli na sebe.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 24. novembra 2020
reklama:
reklama:
reklama: