Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Policajt zachránil dusiace sa dieťa v hodine dvanástej. Stačilo urobiť len toto.

Police.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ak ide o malé dieťa a jeho zdravie, vždy sa pokúšame byť maximálne opatrní. Ale aj tak sa môže stať niečo, čo nečakáme. 

Je to nočná mora pre každého rodiča, keď jeho dieťa ochorie, alebo musí dokonca navštíviť pohotovosť a vtedy sme úplne bezmocní. V prípade, že sa dieťa začne dusiť, je okamžite potrebná pomoc. Niekedy rodičia spanikária a nevedia, čo treba robiť. Preto netreba váhať a ihneď volať záchranku.

Kristen Parham vedela, že niečo nie je v poriadku, keď jej 2-maseačné dieťa začalo chrliť podivnú bielu látku z úst a nosa. Zavolala rýchlo záchrannú službu. Na 911-tke jej povedali, že najbližšie je dôstojník Kenneth Knox, ktorý aj ako prvý dorazil.

https://www.youtube.com/watch?v=Y5EFgOzj8K4
www.youtube.com

Keď uvidel, že dieťa už modrá, ihneď konal. Pretočil dieťa a doslova mu vycucal cereálie z krku, ktoré mu tam zabehli. Akoby zázrakom dieťa začalo plakať, potom sa pozrelo na dôstojníka a usmialo sa, ako by mu chcelo povedať, že už je všetko v poriadku.

https://www.youtube.com/watch?v=Y5EFgOzj8K4
www.youtube.com

Rodičia Ma’Yavi sú natoľko vďační policajtovi, že ho dokonca požiadali, aby bol kmotrom ich dieťaťa. Knox šťastne prijal ich ponuku a teraz má šancu byť v živote tohto dieťaťa navždy, vždy sa na ňu môže dívať!

https://www.youtube.com/watch?v=Y5EFgOzj8K4
www.youtube.com

„Pán Boh všemohúci sa ma dotkol a ja som vedel, čo mám robiť. Dal som dieťaťu prvú pomoc a bol som schopný vysať jej cereálie z krku a začala znovu dýchať. Za mojich 25 rokov služby policajta, toto je môj najväčší a najhlbší úspech. Toto malé dievčatko bude navždy súčasťou môjho života“.

V správny čas na správnom mieste!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 13. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: