Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž zastavil na diaľnici, aby zachránil malé mačiatko. Nevadila mu ani hustá premávka.

Cica.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Na rušnej diaľnici pobehovalo malé mačiatko. Muž neváhal a zachránil ho!

Na rušnej diaľnici sa z ničoho nič objavilo malé mačiatko. Bolo vystrašené, maličké a bezbranné. Nikto netušil, ako sa tam dostalo a len sa pokúšali mu vyhnúť, aby mu neublížili. No na tak frekventovanej ceste to bolo veľmi nebezpečné. Až sa našiel jeden neznámy muž, ktorý bez váhania zastavil.

Autá sa mu pokúšali vyhnúť.

Cesat.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Aj keď nikto nemal tušenie, ako sa to malé mača dostalo na také desivé miesto, jedna vec bola istá. Táto malá mačička by určite zomrela počas niekoľkých minút. Aj keď všetci robili dobrú prácu a pokúšali sa jej vyhnúť, nakoniec sa mohol nájsť niekto, kto by nereagoval dostatočne rýchlo a nevšimol si ju a skončilo by sa to tragicky.

Auto 3.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Našťastie sa našiel dobrý človek, ktorý neváhal a zastavil na rušnej diaľnici. Dupol na brzdu, spustil výstražné svetlá, vyskočil z auta a podišiel k malému stvoreniu. Štuchol ho raz, len aby sa ubezpečil, že je to mačiatko, a potom ho zdvihol a vzal do svojho auta. Našťastie mačiatko bolo úplne v poriadku a nikto nebol zranený na ceste. Aj keď to, čo človek urobil, bolo určite nebezpečné, tento druh situácie si proste vyžadoval rýchle myslenie.

Neznámy muž zachránil mačiatko na rušnej diaľnici!

https://www.youtube.com/watch?v=GQcUKTdM2BM

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 18. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: