Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuveriteľná práca Holanďanov. Podjazd pod diaľnicou postavili len za 48 hodín!

Stavba.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Keď sa chce, všetko sa dá! Príkladom toho sú aj stavbári z Holandska, ktorým sa podarilo postaviť tento podjazd za neuveriteľne krátky čas.

To, čo predviedli pracovníci v Holandsku, mnohých doslova šokovalo. Len za necelých 48 hodín, počas víkendu, sa im totiž podarilo postaviť podjazd pod diaľnicou. Tú potom museli opravovať a dať do pôvodného stavu.

Stavba2.jpg
www.youtube.com

Riadiaci orgán chránených území Rijkswaterstaat v Holandsku dal postaviť tento podjazd pod diaľnicou A12 v blízkosti mesta Ede. Bol postavený pomocou štandardných stavebných produktov a strojov. Je to skvelý príklad moderných riešení stavebného inžinierstva.

Stavba3.jpg
Foto: www.imgur.com

Za menej ako 48 hodín pracovníci postavili podjazd a znovu postavili novú diaľnicu, aby bol jeden pruh širší. To všetko počas dvoch dní, dvoch nocí a dokonca aj chvíľkovej búrky. Naozaj, klobúk dolu! Čo myslíte, ako dlho by sa takéto niečo stavalo na Slovensku?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 12. septembra 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: