Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapec daroval krv sestre, aby jej zachránil život. Keď ležal vedľa nej, dal lekárovi otázku, na ktorú nikdy nezabudne.

Cf8da6c95f64e784f06ea9cb755df3a1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

Aj takéto príbehy prináša život. Pozrite sa na veľké srdce malého chlapca!

Doktor Jim Clark robil všetko pre to, aby zachránil život malej Liz. 5-ročné dievčatko malo totiž vzácnu chorobu a naliehavo potrebovalo transfúziu krvi, aby prežilo. Darovanie krvi jej dvojčaťa bola jediná nádej. Nielen preto, že súrodenci majú rovnakú krvnú skupinu, ale aj preto, že chlapec prežil tiež túto chorobu, ktorá postihla jeho sestru. Takže jeho krv obsahuje protilátky, ktoré môžu zachrániť život Liz.

Bratova krv bola jediná možnosť.

705ffe6a33191a3917a99d5f84deef87.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com

Keď sa Jim spýtal chlapca, či súhlasí s tým, aby daroval krv pre svoju sestru, váhal. Ale keď mu lekár povedal, že je to jediný spôsob, ako zachrániť život jeho sestry, súhlasil. Transfúzia bola vykonaná. Obaja súrodenci sa nachádzali v izbe a doktorovi sa uľavilo, lebo tvár malej Liz mala konečne krásnu farbu. Keď boli už na konci, statočný chlapec sa veľmi vážne pozrel na lekára a dal mu otázku, na ktorú nikdy nezabudne: „Tak, kedy zomriem?“

Chlapec dal lekárovi otázku, na ktorú nikdy nezabudne.

Odkaz.jpg
i.imgur.comFoto: i.imgur.com

Predstavte si, chlapec si myslel, že keď daruje svoju krv sestre, tak zomrie. No napriek tomu sa rozhodol, že sestre život zachráni. To je neuveriteľné. Lekár mu všetko vysvetlil a upokojil ho, že teraz budú obaja zdraví. Sila súrodeneckej lásky je naozaj veľmi silná a toto je jeden krásny dôkaz.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 26. decembra 2016Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: