Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Stačila sekunda a dieťa mohlo skončiť na zemi. Zamestnanec bol však pohotový a v poslednej chvíli ho zachránil.

Videoo.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Tomu sa hovorí byť v správny čas na správnom mieste. Pozrite sa, ako zachránil zamestnanec malé dieťa.

Nakupovanie s malými deťmi môže byť často veľmi stresujúce. Väčšina detí nemá rado nakupovanie a dáva to samozrejme najavo. Vtedy začnú okoloidúci na vás zízať, ako keby ste spravili niečo trestné. A pritom sú to len deti. Ale pri maličkých novorodencoch treba byť obzvlášť opatrný, lebo to môže skončiť aj horšie ako len pohľadmi.

Vedia o tom svoje aj títo rodičia. Zobrali svoje bábätko na nákupy a položili ho vo vajíčku na vozík, ako to robí väčšina rodičov. Nachvíľku sa vzdialili od neho len na pár metrov a dieťatko si zmyslelo, že sa mu tam nepáči a začalo sa hmýriť. Nechýbalo veľa a z výšky mohlo spadnúť na tvrdú zem.

Video.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ale mali obrovské šťastie, pretože práve v tom momente bol nablízku zamestnanec Chris Strickland, ktorý v momente priskočil k bábätku a v poslednej možnej chvíli ho chytil a zabránil tak hroziacemu pádu. Tomuto sa hovorí byť v správny čas na správnom mieste.

Videeo.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Na videu uvidíte pohotového zamestnanca, ktorému rodičia môžu byť skutočne vďační. A je to zároveň aj výstraha pre ostatných, aby boli pri maličkých deťoch pozornejší. Pretože také malé telíčko si môže ublížiť aj počas takéhoto „nevinného“ pádu, čo by si naozaj nikto neprial.

Pohotový zamestnanec zachránil dieťa!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 15. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: